23.01.2020 02:00
Nets 113- 128 Lakers
25.01.2020 02:30
76ers - Lakers
28.01.2020 04:00
Lakers - Clippers
31.01.2020 04:30
Lakers - Trail Blazers
01.02.2020 04:00
Kings - Lakers
1 na 1 z Jordanem Clarksonem
0
Jordan Farmar dołącza do rywala zza miedzy
0
Lakers po rozmowach z Carmelo. Mitch Kupchak spotka się z agentem LeBrona
0
Chris Kaman opuszcza Lakers. Farmar i Bazemore następni w kolejności?
0
0
Lakers ogłosili skład na ligę letnią
0
Jodie Meeks ochodzi do Detroit Pistons
0
Machina free agency ruszyła

Machina free agency ruszyła

0
Ryan Kelly zastrzeżonym wolnym agentem, Kent Bazemore tylko wolnym
0
Lakers pozyskali Jordana Clarksona, wybranego z nr 46 przez Wizards
0
Julius Randle wybrany przez Lakers z numerem 7
0
Nick Young wolnym agentem

Nick Young wolnym agentem

0
Derek Fisher trenerem NY Knicks. Lakers zwlekają
0
0
Lakers przesłuchali Rambisa. Gentry i Hollins następni w kolejności
0
Ryan Kelly czternasty w głosowaniu na piątki najlepszych debiutantów
0
Lakers rozmawiali z Mikiem Dunleavym i Byronem Scottem
0
Lakers wybiorą z numerem 7 w czerwcowym drafcie
0
Nick Young zauważony w głosowaniu na 6-go zawodnika NBA
0
Derek Fisher zastąpi Mike'a D'Antoniego?
0
Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers369.8000.02
2Jazz3213.7114.04
3Clippers3214.6964.51
4Nuggets3114.6895.01
5Rockets2816.6367.52
6Mavericks2817.6228.01
7Thunder2719.5879.54
8Grizzlies2124.46715.01