10.02.2020 04:30
Lakers 125- 100 Suns
12.02.2020 04:00
Nuggets 116- 120 Lakers
21.02.2020 04:30
Lakers - Grizzlies
23.02.2020 21:30
Lakers - Celtics
25.02.2020 04:00
Lakers - Pelicans
1 na 1 z Jordanem Clarksonem
0
Jordan Farmar dołącza do rywala zza miedzy
0
Lakers po rozmowach z Carmelo. Mitch Kupchak spotka się z agentem LeBrona
0
Chris Kaman opuszcza Lakers. Farmar i Bazemore następni w kolejności?
0
0
Lakers ogłosili skład na ligę letnią
0
Jodie Meeks ochodzi do Detroit Pistons
0
Machina free agency ruszyła

Machina free agency ruszyła

0
Ryan Kelly zastrzeżonym wolnym agentem, Kent Bazemore tylko wolnym
0
Lakers pozyskali Jordana Clarksona, wybranego z nr 46 przez Wizards
0
Julius Randle wybrany przez Lakers z numerem 7
0
Nick Young wolnym agentem

Nick Young wolnym agentem

0
Derek Fisher trenerem NY Knicks. Lakers zwlekają
0
0
Lakers przesłuchali Rambisa. Gentry i Hollins następni w kolejności
0
Ryan Kelly czternasty w głosowaniu na piątki najlepszych debiutantów
0
Lakers rozmawiali z Mikiem Dunleavym i Byronem Scottem
0
Lakers wybiorą z numerem 7 w czerwcowym drafcie
0
Nick Young zauważony w głosowaniu na 6-go zawodnika NBA
0
Derek Fisher zastąpi Mike'a D'Antoniego?
0
Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers4112.7740.03
2Nuggets3817.6914.01
3Clippers3718.6735.02
4Jazz3618.6675.54
5Rockets3420.6307.51
6Thunder3322.6009.01
7Mavericks3322.6009.01
8Grizzlies2826.51913.52