17.03.2019 17:00
Knicks 124- 123 Lakers
19.03.2019 01:00
Bucks 115- 101 Lakers
22.03.2019 03:30
Lakers - Nets
24.03.2019 02:30
Lakers - Kings
26.03.2019 03:30
Lakers - Wizards

Utah Jazz 96 - LA Lakers 79

0
0
0
Gasol i Young wypadają na 2 tygodnie. Shawne Williams z powrotem w Lakers
0
0
0
Dante Exum i Lakers czują do siebie miętę?
0
0
Phoenix Suns zainteresowani pozyskaniem Pau Gasola
0
0
Kolejne 3 tygodnie przerwy. Kobe nie zagra w All-Star Game
0
0
Lakers powoli dochodzą do zdrowia
0
0
0
Kobe nominowany do All-Star Game ale grać nie zamierza
0

LA Lakers 102 - Miami Heat 109

0
0
0
Manny Harris zasili szeregi Lakers
0
Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Warriors4922.69002
2Nuggets4822.6860.55
3Rockets4527.6254.51
4Blazers4427.62052
5Thunder4230.5837.54
6Spurs4230.5837.51
7Jazz4230.5837.51
8Clippers4230.5837.53