31.12.1969 13:04
-
31.12.1969 13:04
-
31.12.1969 13:04
-
10.10.2019 13:30
Lakers 111- 114 Nets
12.10.2019 13:30
Nets 91- 77 Lakers
1 na 1 z Jordanem Clarksonem
0
Jordan Farmar dołącza do rywala zza miedzy
0
Lakers po rozmowach z Carmelo. Mitch Kupchak spotka się z agentem LeBrona
0
Chris Kaman opuszcza Lakers. Farmar i Bazemore następni w kolejności?
0
0
Lakers ogłosili skład na ligę letnią
0
Jodie Meeks ochodzi do Detroit Pistons
0
Machina free agency ruszyła

Machina free agency ruszyła

0
Ryan Kelly zastrzeżonym wolnym agentem, Kent Bazemore tylko wolnym
0
Lakers pozyskali Jordana Clarksona, wybranego z nr 46 przez Wizards
0
Julius Randle wybrany przez Lakers z numerem 7
0
Nick Young wolnym agentem

Nick Young wolnym agentem

0
Derek Fisher trenerem NY Knicks. Lakers zwlekają
0
0
Lakers przesłuchali Rambisa. Gentry i Hollins następni w kolejności
0
Ryan Kelly czternasty w głosowaniu na piątki najlepszych debiutantów
0
Lakers rozmawiali z Mikiem Dunleavym i Byronem Scottem
0
Lakers wybiorą z numerem 7 w czerwcowym drafcie
0
Nick Young zauważony w głosowaniu na 6-go zawodnika NBA
0
Derek Fisher zastąpi Mike'a D'Antoniego?
0
Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Jazz4014.7410.01
2Suns3815.7171.52
3Clippers3718.6733.55
4Nuggets3420.6306.02
5Lakers3321.6117.01
6Blazers3122.5858.51
7Mavericks2924.54710.52
8Grizzlies2725.51912.01