31.12.1969 08:47
-
31.12.1969 08:47
-
31.12.1969 08:47
-
10.10.2019 13:30
Lakers 111- 114 Nets
12.10.2019 13:30
Nets 91- 77 Lakers
0
Phoenix Suns zainteresowani pozyskaniem Pau Gasola
0
0
Kolejne 3 tygodnie przerwy. Kobe nie zagra w All-Star Game
0
0
Lakers powoli dochodzą do zdrowia
0
0
0
Kobe nominowany do All-Star Game ale grać nie zamierza
0

LA Lakers 102 - Miami Heat 109

0
0
0
Manny Harris zasili szeregi Lakers
0
0
0
0
0
0
0
0
Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53