31.12.1969 20:15
-
31.12.1969 20:15
-
31.12.1969 20:15
-
10.10.2019 13:30
Lakers 111- 114 Nets
12.10.2019 13:30
Nets 91- 77 Lakers
0
Phoenix Suns zainteresowani pozyskaniem Pau Gasola
0
0
Kolejne 3 tygodnie przerwy. Kobe nie zagra w All-Star Game
0
0
Lakers powoli dochodzą do zdrowia
0
0
0
Kobe nominowany do All-Star Game ale grać nie zamierza
0

LA Lakers 102 - Miami Heat 109

0
0
0
Manny Harris zasili szeregi Lakers
0
0
0
0
0
0
0
0
Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Jazz5220.7220.02
2Suns5121.7081.03
3Nuggets4725.6535.01
4Clippers4725.6535.02
5Mavericks4230.58310.01
6Blazers4230.58310.01
7Lakers4230.58310.05
8Grizzlies3834.52814.01