31.12.1969 07:19
-
31.12.1969 07:19
-
31.12.1969 07:19
-
10.10.2019 13:30
Lakers 111- 114 Nets
12.10.2019 13:30
Nets 91- 77 Lakers
0
Phoenix Suns zainteresowani pozyskaniem Pau Gasola
0
0
Kolejne 3 tygodnie przerwy. Kobe nie zagra w All-Star Game
0
0
Lakers powoli dochodzą do zdrowia
0
0
0
Kobe nominowany do All-Star Game ale grać nie zamierza
0

LA Lakers 102 - Miami Heat 109

0
0
0
Manny Harris zasili szeregi Lakers
0
0
0
0
0
0
0
0
Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns389.8090.08
2Warriors3513.7293.53
3Grizzlies3317.6606.51
4Jazz3019.6129.03
5Mavericks2821.57111.01
6Nuggets2621.55312.03
7Timberwolves2423.51114.02
8Clippers2525.50014.52