0

Po męczącym i niestety przegranym pojedynku z sąsiadem zza miedzy. Jeziorowcy wybrali się do Oakland mierząc się z Golden State Warriors. Los Angeles Lakers pomimo starań i woli walki ulegli wyraźnie silniejszym rywalom stosunkiem 104: 127. Choć przez niespełna 40 minut spotkanie było o wiele bardziej wyrównane, aniżeli wskazywałby na to wynik końcowy. Nie zabrakło także momentu grozy. Przy skutecznej próbie wymuszenia faulu ofensywnego, Kobe Bryanta wpadł popchnięty na Jordana Hilla wyginając dość niebezpiecznie kolano środkowego Jeziorowców, na szczęście Jordan nie opuścił z tego powodu parkietu i rozegrał spotaknie do końca.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53