0

Za nami pierwsze spotkanie Los Angeles Lakers w nowym sezonie 2014/15 najlepszej koszykarskiej ligi świata. Z pewnością ani gra, ani tym bardziej wynik nie usatysfakcjonowały nikogo interesującego się koszykówką w purpurowo-złotym wydaniu, nie wspominając już o utracie na dłużej Juliusa Randle’a. Rockets, drużyna typowana przed sezonem jako pewny uczestnik Playoffs, uwidoczniła może nie wszystkie, ale te największe braki Jeziorowców i zwyciężyła w Staples Center 108-90.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns379.8040.07
2Warriors3513.7293.03
3Grizzlies3317.6606.01
4Jazz3018.6258.02
5Mavericks2721.56311.01
6Nuggets2621.55311.53
7Timberwolves2423.51113.52
8Clippers2525.50014.02