0

Za nami pierwsze spotkanie Los Angeles Lakers w nowym sezonie 2014/15 najlepszej koszykarskiej ligi świata. Z pewnością ani gra, ani tym bardziej wynik nie usatysfakcjonowały nikogo interesującego się koszykówką w purpurowo-złotym wydaniu, nie wspominając już o utracie na dłużej Juliusa Randle’a. Rockets, drużyna typowana przed sezonem jako pewny uczestnik Playoffs, uwidoczniła może nie wszystkie, ale te największe braki Jeziorowców i zwyciężyła w Staples Center 108-90.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Jazz5220.7220.02
2Suns5121.7081.03
3Nuggets4725.6535.01
4Clippers4725.6535.02
5Mavericks4230.58310.01
6Blazers4230.58310.01
7Lakers4230.58310.05
8Grizzlies3834.52814.01