0

Za nami pierwsze spotkanie Los Angeles Lakers w nowym sezonie 2014/15 najlepszej koszykarskiej ligi świata. Z pewnością ani gra, ani tym bardziej wynik nie usatysfakcjonowały nikogo interesującego się koszykówką w purpurowo-złotym wydaniu, nie wspominając już o utracie na dłużej Juliusa Randle’a. Rockets, drużyna typowana przed sezonem jako pewny uczestnik Playoffs, uwidoczniła może nie wszystkie, ale te największe braki Jeziorowców i zwyciężyła w Staples Center 108-90.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53