0

Za nami pierwsze spotkanie Los Angeles Lakers w nowym sezonie 2014/15 najlepszej koszykarskiej ligi świata. Z pewnością ani gra, ani tym bardziej wynik nie usatysfakcjonowały nikogo interesującego się koszykówką w purpurowo-złotym wydaniu, nie wspominając już o utracie na dłużej Juliusa Randle’a. Rockets, drużyna typowana przed sezonem jako pewny uczestnik Playoffs, uwidoczniła może nie wszystkie, ale te największe braki Jeziorowców i zwyciężyła w Staples Center 108-90.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02