Matt Barnes kontuzjowany

0

W dwóch z trzech dotychczas rozegranych spotkań, niski skrzydłowy Matt Barnes w ogóle nie pojawił się na parkiecie. Wyjaśnieniem takiego stanu rzeczy jest uraz lewego biodra, na który Barnes narzeka od kilku dni. W meczu z Jazz nie pojawił się nawet na moment, chociaż kibice skandowali jego nazwisko, domagając się jego wejścia do gry. Wydaje się więc, że może to być coś poważniejszego i trener Brown nie chciał narażać go na ból w wygranym jeszcze przed czwartą kwartą meczu. W tym sezonie Matt jak na razie zameldował się na placu gry tylko w spotkaniu z Sacramento Kings zdobywając 4 punkty, 4 zbiórki i 3 bloki w 13 minut.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02