LA Clippers 142 - LA Lakers 94

0

Pod wieloma względami Los Angeles Lakers w tym sezonie to najgorsza drużyna, jaką Jeziorowcy mieli w swojej historii. Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości, czy tak jest w rzeczywistości, to Lakers postarali się o postawienie wykrzyknika nad tym stwierdzeniem. W derbach Los Angeles podopieczni Mike'a D'Antoniego doznali druzgocącej porażki różnicą 48 punktów 94-142. To najwyższa przegrana w całej historii Lakers, którzy nigdy wcześniej nie ulegli wyżej niż 46 punktami.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns389.8090.08
2Warriors3513.7293.53
3Grizzlies3317.6606.51
4Jazz3019.6129.03
5Mavericks2821.57111.01
6Nuggets2621.55312.03
7Timberwolves2423.51114.02
8Clippers2525.50014.52