LA Clippers 142 - LA Lakers 94

0

Pod wieloma względami Los Angeles Lakers w tym sezonie to najgorsza drużyna, jaką Jeziorowcy mieli w swojej historii. Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości, czy tak jest w rzeczywistości, to Lakers postarali się o postawienie wykrzyknika nad tym stwierdzeniem. W derbach Los Angeles podopieczni Mike'a D'Antoniego doznali druzgocącej porażki różnicą 48 punktów 94-142. To najwyższa przegrana w całej historii Lakers, którzy nigdy wcześniej nie ulegli wyżej niż 46 punktami.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Jazz5220.7220.02
2Suns5121.7081.03
3Nuggets4725.6535.01
4Clippers4725.6535.02
5Mavericks4230.58310.01
6Blazers4230.58310.01
7Lakers4230.58310.05
8Grizzlies3834.52814.01