LA Clippers 142 - LA Lakers 94

0

Pod wieloma względami Los Angeles Lakers w tym sezonie to najgorsza drużyna, jaką Jeziorowcy mieli w swojej historii. Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości, czy tak jest w rzeczywistości, to Lakers postarali się o postawienie wykrzyknika nad tym stwierdzeniem. W derbach Los Angeles podopieczni Mike'a D'Antoniego doznali druzgocącej porażki różnicą 48 punktów 94-142. To najwyższa przegrana w całej historii Lakers, którzy nigdy wcześniej nie ulegli wyżej niż 46 punktami.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02