LA Clippers 142 - LA Lakers 94

0

Pod wieloma względami Los Angeles Lakers w tym sezonie to najgorsza drużyna, jaką Jeziorowcy mieli w swojej historii. Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości, czy tak jest w rzeczywistości, to Lakers postarali się o postawienie wykrzyknika nad tym stwierdzeniem. W derbach Los Angeles podopieczni Mike'a D'Antoniego doznali druzgocącej porażki różnicą 48 punktów 94-142. To najwyższa przegrana w całej historii Lakers, którzy nigdy wcześniej nie ulegli wyżej niż 46 punktami.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53