0

Jako, że to gra w defensywie wymaga lepszej kondycji niż w ataku, to w starciu dwóch drużyn, dla których były to mecze dzień po dniu nie zaprzątały one sobie głowy tym elementem gry. Jeżeli dodamy do tego fakt, że Lakers i Pelicans to dwie z siedmiu najgorszych defensyw NBA, nie powinno dziwić, że w fani zebrani w hali Staples Center byli świadkami największej w sezonie strzelaniny z udziałem swoich ulubieńców. Ostatecznie większą siłą rażenia dysponowali przyjezdni z Nowego Orleanu, którzy trafiając blisko 60% rzutów z gry pokonali Lakers 132-125.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02