0

Jako, że to gra w defensywie wymaga lepszej kondycji niż w ataku, to w starciu dwóch drużyn, dla których były to mecze dzień po dniu nie zaprzątały one sobie głowy tym elementem gry. Jeżeli dodamy do tego fakt, że Lakers i Pelicans to dwie z siedmiu najgorszych defensyw NBA, nie powinno dziwić, że w fani zebrani w hali Staples Center byli świadkami największej w sezonie strzelaniny z udziałem swoich ulubieńców. Ostatecznie większą siłą rażenia dysponowali przyjezdni z Nowego Orleanu, którzy trafiając blisko 60% rzutów z gry pokonali Lakers 132-125.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Jazz5220.7220.02
2Suns5121.7081.03
3Nuggets4725.6535.01
4Clippers4725.6535.02
5Mavericks4230.58310.01
6Blazers4230.58310.01
7Lakers4230.58310.05
8Grizzlies3834.52814.01