0

Jako, że to gra w defensywie wymaga lepszej kondycji niż w ataku, to w starciu dwóch drużyn, dla których były to mecze dzień po dniu nie zaprzątały one sobie głowy tym elementem gry. Jeżeli dodamy do tego fakt, że Lakers i Pelicans to dwie z siedmiu najgorszych defensyw NBA, nie powinno dziwić, że w fani zebrani w hali Staples Center byli świadkami największej w sezonie strzelaniny z udziałem swoich ulubieńców. Ostatecznie większą siłą rażenia dysponowali przyjezdni z Nowego Orleanu, którzy trafiając blisko 60% rzutów z gry pokonali Lakers 132-125.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns379.8040.07
2Warriors3513.7293.03
3Grizzlies3317.6606.01
4Jazz3018.6258.02
5Mavericks2721.56311.01
6Nuggets2621.55311.53
7Timberwolves2423.51113.52
8Clippers2525.50014.02