0

Jako, że to gra w defensywie wymaga lepszej kondycji niż w ataku, to w starciu dwóch drużyn, dla których były to mecze dzień po dniu nie zaprzątały one sobie głowy tym elementem gry. Jeżeli dodamy do tego fakt, że Lakers i Pelicans to dwie z siedmiu najgorszych defensyw NBA, nie powinno dziwić, że w fani zebrani w hali Staples Center byli świadkami największej w sezonie strzelaniny z udziałem swoich ulubieńców. Ostatecznie większą siłą rażenia dysponowali przyjezdni z Nowego Orleanu, którzy trafiając blisko 60% rzutów z gry pokonali Lakers 132-125.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53