0

Do gry wrócili kontuzjowani ostatnimi czasy Pau Gasol, Jordan Farmar, Jodie Meeks i Nick Young. Jeziorowcy pozyskali również zdrowych zawodników, Kenta Bazemore'a i MarShona Brooksa, w zamian za Steve'a Blake'a. To sprawia, że trener D'Antoni ma w tej chwili do dyspozycji tylu zawodników, że po raz pierwszy od kilku tygodni nie musi grać wszystkimi. Takiej głębi składu Lakers nie mieli od początku grudnia, ale zwycięstw nadal to nie gwarantuje. Po tym jak Jeziorowcy przerwali serię ośmiu porażek z rzędu w Staples Center, ponownie ulegli u siebie, tym razem Brooklyn Nets 102-108.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53