0

Zapowiadanie spotkań Lakers na przestrzeni ostatnich tygodni straciło sens. Bilans 3-18 w ostatnich 21 meczach, w tym trzy serie po sześć porażek z rzędu tłumaczą to najlepiej. Czy Jeziorowcy grali z prezentującymi podobny poziom, co oni sami, czy mierzyli się z znacznie silniejszymi ekipami, śmiało można było stawiać u bukmacherów na ich przegraną. Dzisiejsze starcie z Minnesotą niesie jednak za sobą mały promyk nadziei na poprawę nastrojów w obozie Lakers. Do gry mogą bowiem wrócić Steve Blake, Steve Nash oraz Jordan Farmar.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02