0

Zapowiadanie spotkań Lakers na przestrzeni ostatnich tygodni straciło sens. Bilans 3-18 w ostatnich 21 meczach, w tym trzy serie po sześć porażek z rzędu tłumaczą to najlepiej. Czy Jeziorowcy grali z prezentującymi podobny poziom, co oni sami, czy mierzyli się z znacznie silniejszymi ekipami, śmiało można było stawiać u bukmacherów na ich przegraną. Dzisiejsze starcie z Minnesotą niesie jednak za sobą mały promyk nadziei na poprawę nastrojów w obozie Lakers. Do gry mogą bowiem wrócić Steve Blake, Steve Nash oraz Jordan Farmar.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53