LA Lakers 102 - Miami Heat 109

0

Jeziorowcy nadal przegrywają, ale teraz czynią to przynajmniej z godnością. W konfrontacji z dwukrotnym mistrzem NBA, Lakers nie prowadzili ani razu, na początku trzeciej kwarty przegrywali już różnicą 16 punktów, ale mimo to potrafili uczynić spotkanie interesującym na samym finiszu. Lakers udało się skrócić dystans do 4 punktów na niespełna trzy minuty przed końcem meczu i postraszyć znacznie silniejszego rywala. Ostatecznie górę wzięło jednak zwycięskie doświadczenie Heat z ostatnich dwóch lat i to oni opuszczali parkiet z wygraną 109-102.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53