0

Kolejną porażką i najgorszym występem w defensywie w całym sezonie Jeziorowcy zakończyli serię czterech spotkań z rzędu przed własną publicznością, ulegając Denver Nuggets 115-137. Serią tą mieli podreperować sobie bilans przed czekającą ich najtrudniejszą fazą rozgrywek, tymczasem przegrali trzy z nich oraz siedem z ostatnich ośmiu spotkań w ogóle. Spośród najbliższych 11 gier, Lakers 10 rozegrają na wyjazdach i kiedy 26 stycznia wrócą do Los Angeles ich szanse zwojowanie czegokolwiek w tym sezonie mogą być już ostatecznie przekreślone.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02