0

Kolejną porażką i najgorszym występem w defensywie w całym sezonie Jeziorowcy zakończyli serię czterech spotkań z rzędu przed własną publicznością, ulegając Denver Nuggets 115-137. Serią tą mieli podreperować sobie bilans przed czekającą ich najtrudniejszą fazą rozgrywek, tymczasem przegrali trzy z nich oraz siedem z ostatnich ośmiu spotkań w ogóle. Spośród najbliższych 11 gier, Lakers 10 rozegrają na wyjazdach i kiedy 26 stycznia wrócą do Los Angeles ich szanse zwojowanie czegokolwiek w tym sezonie mogą być już ostatecznie przekreślone.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53