0

Koszykarze Los Angeles Lakers zamknęli rok 2013 w taki sam sposób, jak go zaczęli – od przegrania sześciu spotkań z rzędu. Tym samym domknęli klamrę na jednych z najbardziej rozczarowujących dwunastu miesięcy w swojej 66-letniej historii. W ostatnim meczu Jeziorowcy zmierzyli się z najgorszą drużyną bieżących rozgrywek Milwaukee Bucks i przegrali je wysoko 79-94. Ostatnie przegrane z Jazz, Sixers i Bucks muszą rodzić pytanie, czy Lakers sami nie równają w tej chwili do ligowego dna.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02