0

Koszykarze Los Angeles Lakers zamknęli rok 2013 w taki sam sposób, jak go zaczęli – od przegrania sześciu spotkań z rzędu. Tym samym domknęli klamrę na jednych z najbardziej rozczarowujących dwunastu miesięcy w swojej 66-letniej historii. W ostatnim meczu Jeziorowcy zmierzyli się z najgorszą drużyną bieżących rozgrywek Milwaukee Bucks i przegrali je wysoko 79-94. Ostatnie przegrane z Jazz, Sixers i Bucks muszą rodzić pytanie, czy Lakers sami nie równają w tej chwili do ligowego dna.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53