Miami Heat 101 - LA Lakers 95

0

Przed świąteczną konfrontacją z Jeziorowcami koszykarze Miami Heat wygrali ostatnie 18 spotkań z drużynami z Konferencji Zachodniej. To, że akurat Lakers uda się przerwać tę passę wydawało się zadaniem niemożliwym do wykonania i faktycznie, gospodarze tego starcia opuszczali parkiet hali Staples Center w mało świątecznych nastrojach. Choć Jeziorowcy sprawili, że mecz był w miarę wyrównany, w przeciwieństwie do dwóch wcześniejszych meczów tego wieczoru, pomiędzy Bulls i Nets oraz Thunder i Knicks, to i tak przegrali ostatecznie 95-101.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53