Miami Heat 101 - LA Lakers 95

0

Przed świąteczną konfrontacją z Jeziorowcami koszykarze Miami Heat wygrali ostatnie 18 spotkań z drużynami z Konferencji Zachodniej. To, że akurat Lakers uda się przerwać tę passę wydawało się zadaniem niemożliwym do wykonania i faktycznie, gospodarze tego starcia opuszczali parkiet hali Staples Center w mało świątecznych nastrojach. Choć Jeziorowcy sprawili, że mecz był w miarę wyrównany, w przeciwieństwie do dwóch wcześniejszych meczów tego wieczoru, pomiędzy Bulls i Nets oraz Thunder i Knicks, to i tak przegrali ostatecznie 95-101.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02