0

Od sentymentalnego obrazka rozpoczęła się transmisja spotkania Thunder kontra Lakers, w którym to ponownie spotkała się trójka graczy, a mianowicie Kobe Bryant, Pau Gasol i Derek Fisher, którzy osiągnęli wiele sukcesów w trakcie wielu wspólnych lat gry. Sentymentów nie było jednak na parkiecie, gdzie niepokonana jak do tej pory na własnym parkiecie  drużyna Grzmotu podtrzymała swą zwycięską passę w Chesapeake Energy Arena. Los Angeles Lakers doznali bolesnej porażki 97-122.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53