0

Po wczorajszym okazałym zwycięstwie nad Pelicans, humory w purpurowo-złotej części LA uległy z pewnością poprawie, jednak do optymizmu jeszcze daleko. Jeziorowcy wciąż pokazują spore wahania formy, mimo iż w ich grze widać coraz więcej przebłysków. Dzisiaj naprzeciwko nich stanie drużyna z pewnością mocno rozczarowująca swoją postawą w obecnych rozgrywkach, której jednak zlekceważenie byłoby strzałem we własną stopę. Już dziś w Denver pojedynek gospodarzy, 13-ej drużyny Konferencji Zachodniej, ze znajdującymi się 3 pozycje wyżej Lakers.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02