0

Jeziorowcy nie dopuścili do trzeciej porażki z rzędu i przed własną publicznością wysoko pokonali New Orleans Pelicans – 116-95. Tym samym udanie zrewanżowali się za piątkową porażkę z ekipą Monty'ego Williamsa. Bez Steve'a Nasha, za to w końcu z Jordanem Hillem w pierwszej piątce, Lakers dyktowali warunki gry przez ostatnie 40 minut tego spotkania. Postawienie na Hilla okazało się być strzałem w dziesiątkę – rozegrał on bowiem najlepszy mecz w karierze, zdobywając rekordowe 21 punktów i dokładając do tego 11 zbiórek.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02