0

Lakers wygrali 22 poprzednie starcia z Minnesotą Timberwolves. Każda seria musi jednak kiedyś dobiec końca i tej kres nadszedł we wczorajszym pojedynku przed własną publicznością, gdzie Jeziorowcy nie przegrali z Wilkami jeszcze dłużej, bo od grudnia 2005 roku. Przyjezdni z Minneapolis pokazali taką determinację, że już na wstępie zmazali plamę po każdej z tych porażek i zarazem, co nie często ma miejsce na parkietach NBA, po zaledwie jednej kwarcie praktycznie wygrali to spotkanie. Wolves zwyciężyli w tej części spotkania 47-23, a w całym meczu 113-90.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02