0

Tak jak New York Knicks będą chcieli zapomnieć o dzisiejszej porażce z Charlotte Bobcats, tak Los Angeles Lakers będą pragnąć tego samego jeśli chodzi o dzisiejszy mecz z Dallas Mavericks. Podopieczni Ricka Carlisle'a wyeksponowali, to co najgorsze w grze Jeziorowców, a ci nie mieli odpowiedzi na świetnie naoliwioną maszynę z Teksasu. mecz zakończył się wynikiem 104-123, a Mavs do zwycięstwa poprowadził Monta Ellis, który zakończył mecz z 30-to punktową zdobyczą, dokładając do nich 9 asyst.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02