0

Najbliższe cztery dni będą dla ekipy z Miasta Aniołów trudne. Już dzisiaj spotkają się z Dallas Mavericks, następnie przeniosą się do Houston gdzie 7 listopada zagrają z miejscowymi Rockets, by potem dzień po dniu zmierzyć się z New Orleans Pelicans. Pierwszym przystankiem trójmeczowej serii wyjazdowej są prowadzeni przez Dirka Nowitzkiego Dallas Mavericks. Wiadomo już, że w pierwszej piątce Lakers na stałe zadomowi się Xavier Henry, przynajmniej do powrotu na parkiet Kobego Bryanta.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02