Kolana Andrew w dobrej formie

0

Andrew BynumPodczas niedzielnego dnia dla mediów środkowy Jeziorowców Andrew Bynum wydawał się być szczuplejszy niż w poprzednim sezonie. Sam zainteresowany przyznał jednak, że w rzeczywistości przytył, tylko zamienił tłuszcz w mięśnie. W trakcie lockoutu Bynum nie próżnował, zachowując pełen profesjonalizm, i na obozie treningowym zjawił się w doskonałej dyspozycji.

W związku z coraz bardziej zaawansowanym wiekiem Kobe Bryanta i odejściu do Dallas Mavericks Lamara Odoma, rola Andrew będzie w tym sezonie nie do przecenienia i może to być przełomowy rok w jego karierze... O ile wcześniej nie zostanie wymieniony za Dwighta Howarda (lub wykorzystany w innym transferze), a jeśli pozostanie w LA, o ile uda mu się utrzymać w zdrowiu przez cały sezon.

Jak mają się kolana Andrew, które skutecznie powstrzymywały dotychczasowy rozwój 24-letniego środkowego Lakers? „Moje kolana są w naprawdę dobrej formie. Mam nadzieję, że uda mi się je utrzymać w tej dyspozycji na dłuższą metę.” – przyznał Bynum.

W pierwszych pięciu meczach sezonu Jeziorowcy będą jednak zmuszeni radzić sobie bez Andrew. Przypomnijmy, że nadal obowiązuje go pięciomeczowa banicja za niesportowy faul na J.J. Barea'i w drugiej rundzie Playoffs 2011 przeciwko Dallas Mavericks.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02