Matt Barnes wolny od zarzutów

0

Matt BarnesProkuratura z Sacramento nie skieruje aktu oskarżenia przeciwko skrzydłowemu Lakers – Mattowi Barnesowi, za rzekomą kłótnię z jego narzeczoną, za co we wrześniu został aresztowany. Biuro okręgowej prokuratory ze stolicy stanu Kalifornia wydało wczoraj oświadczenie, że nie było wystarczającej ilości dowodów, żeby wnieść przeciwko niemu oskarżenie za przemoc domową. Okręgowy prokurator, Tom Johnson powiedział, że podjęto właściwą decyzję.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Jazz5220.7220.02
2Suns5121.7081.03
3Nuggets4725.6535.01
4Clippers4725.6535.02
5Mavericks4230.58310.01
6Blazers4230.58310.01
7Lakers4230.58310.05
8Grizzlies3834.52814.01