0

Kobe BryantOśmiu ekspertów, na łamach NBA.com przedstawiło swoje typy na nadchodzący sezon. I tak, według ich opinii Los Angeles Lakers powinni bez większych problemów wygrać zarówno swoją dywizję, jak i całą Konferencję Zachodnią. Cała ósemka dziennikarzy była co do tego zgodna. Na Wschodzie, z kolei, najwięcej szans na uzyskanie najlepszego bilansu, przyznaje się Miami Heat, których wytypowało sześciu ekspertów. Na zdobycie mistrzostwa NBA, największe szanse zdają się mieć również Jeziorowcy, którzy zdobyli uznanie w oczach 5 ekspertów. 

Swoje typy zaprezentowało siedmiu dziennikarzy NBA.com (Steve Aschburner, Fran Blinebury, Art Garcia, Scott Howard-Cooper, Shaun Powell, John Schuhmann, Sekou Smith) oraz David Aldridge ze stacji TNT. Według tego ostatniego, tytuł MVP sezonu regularnego, powinien pójść w ręce Kobego Bryanta, jednak w tej opini był on odosobniony. Dwóch ekspertów uważa za to, że Lamar Odom będzie w tym sezonie najlepszy rezerwowym ligi. Wszystkie typy na stronie NBA.com.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns389.8090.08
2Warriors3513.7293.53
3Grizzlies3317.6606.51
4Jazz3019.6129.03
5Mavericks2821.57111.01
6Nuggets2621.55312.03
7Timberwolves2423.51114.02
8Clippers2525.50014.52