Lakers 116 - Grizzlies 111 2OT

0

Do wyłonienia zwycięzcy w wyjazdowej konfrontacji Los Angeles Lakers z Memphis Grizzlies niezbędne były aż dwie dogrywki. Ostatecznie z heroicznej walki obronną ręką wyszli Jeziorowcy, dzięki czemu zachowali trzecie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, na które w przypadku porażki wskoczyliby właśnie Grizzlies. Niedźwiadki przegrały na własnym parkiecie po raz pierwszy od miesiąca, a do zwycięstwa poprowadził Lakers duet Andrew Bynum i Kobe Bryant. Pierwszy zdobył rekordowe w sezonie 37 punktów, drugi zaś 22 ze swoich 34 punktów zdobył po przerwie.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02