0

Wydaje się, że wymiana na linii Los Angeles Lakers- Orlando Magic jest nieunikniona. Spekuluje się, że transfer zostanie sfinalizowany w tym tygodniu, ale najnowsze informacje mówią, że pozyskanie centra z Florydy nie będzie takie łatwe. Wg. Lakers Nation Orlando Magic odrzucili ofertę wymiany Dwighta Howarda na Andrewa Bynuma. Sam obiekt zainteresowania, Andrew Bynum, nie chce ruszać się z Staples Center i otwarcie przyznaje, że liczy na pozostanie w klubie.

Peter Vecsey z New York Post poinformował, że oferta Bynuma za Howarda została odrzucona. Dzisiaj obie strony usiłowały dojść do porozumienia, ale rozmowy w Orlando nic nie dały. Magic żadają za swoją gwiazdę jeszcze Pau Gasola na co Lakers przystać nie mogą. Nie chcą stracić dwóch gwiazd za jedną. Picki w drafcie również nie są satysfakcjonujące dla klubu z Amway Center. Rozmowy będą kontynuowane jutro i być może do wymiany włączeni zostaną Troy Murphy, Steve Blake lub Josh McRoberts. Pozostaje nam czekać. Dwight Howard ma czas na przenosiny do Kalifornii do 15 marca, wtedy też zakończy się czas transferów w tym sezonie i wtedy będziemy wiedzieli na co stać "Jeziorowców" w Play Off.

Bardzo ciekawy wpis na Twitterze umieścił Arash Markazi z ESPN: "Najtrudniejszą rzeczą All-Star Game dla fanów Lakers było zobaczyć w jednym składzie Kobego Bryanta, Andrewa Bynuma i Chrisa Paula, gdyż tak nie wiele zabrakło by brylowali teraz w jednej drużynie".

John Cherwa z Los Angeles Times, który rozmawiał z Andrew mówi, że ten chce pozostać w klubie. Bardzo ciężko było by mu się rozstać z klubem walczącym o mistrzostwo dla Orlando, które już bez Howarda powinno walczyć jedynie o grę w Play Off. Szansą dla Bynuma może być dzisiejsze fiasko rozmów między działaczami obu klubów. Jeśli się szybko nie dogadają to do transferu może nie dojść. Na "Supermana" chęć mają między innymi New Jersey Nets.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Jazz00.00000
2Thunder00.00000
3Blazers00.00000
4Timberwolves00.00000
5Nuggets00.00000
6Warriors00.00000
7Clippers00.00000
8Lakers00.00000