Kobe gotowy na Mecz Gwiazd

0

Jak informowaliśmy wczoraj Andrew Bynum nie wziął udziału w treningu drużyny Zachodu a Kobe Bryant nie pojawił się na konferencji prasowej z powodu choroby. Wg. Johna Cherwa, który relacjonuje All-Star Weekend dla Los Angeles Times Kobe Bryant jest już na 100% gotowy na spotkanie drużyn Konferencji Zachodniej i Konferencji Wschodniej. Z kolei Andrew Bynum będzie miał ograniczoną ilość minut w dzisiejszym meczu.

"The Black Mamba" w piątek nie pojawił się na konferencji prasowej, ale za to był obecny na wczorajszym treningu, z którego zdjęcia znajdziecie tu. "Czuję się dobrze, miałem infekcje przewodu pokarmowego" powiedział Kobe Bryant dziennikarzom. Chociaż udział w konferencji prasowej przed All-Star Game jest obowiązkowy dla każdego zawodnika, to Kobe nie poniesie odpowiedzialności za nieobecność na spotkaniu z mediami.

Warto wspomnieć, że Michael Jordan bardzo często opuszczał tego typu spotkania, by pograć ze znajomymi w golfa. Bryant będzie gotowy do walki o piąty tytuł MVP Meczu Gwiazd. Dotychczasowy rekord dzieli z Bobem Petitem. Kobe pierwszy raz zagrał w tym spotkaniu w Madison Square Garden w 1998 roku, a pierwszy tytuł MVP zdobył 4 lata później w First Union Center w Philadelphii.

Andrew Bynum pojawił się na wczorajszym treningu, ale poczynania kolegów obserwował z boku. Dzisiejszy mecz będzie jego debiutem w All-Star Game, ale zagra w nim ledwie kilka minut. Po wczorajszym treningu powiedział dziennikarzom: "Jestem gotowy do meczu, ale boję się o stan prawego kolana, dlatego poprosiłem trenera o umiarkowaną liczbę minut w trakcie gry. Zdrowie jest najważniejsze a ja chciałbym się obyć bez poważniejszej kontuzji do końca sezonu."

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Jazz00.00000
2Thunder00.00000
3Blazers00.00000
4Timberwolves00.00000
5Nuggets00.00000
6Warriors00.00000
7Clippers00.00000
8Lakers00.00000