Sylwetka Laker Girls: Deanna

0

Postanowiliśmy przybliżyć wam sylwetki Laker Girls, dziewczyn z zespołu tanecznego Los Angeles Lakers, które występują w Staples Center i czasami na wyjazdach podczas spotkań w czasie przerw w grze. Co 2 tygodnie na swoim blogu dodają nowe wpisy o sobie, drużynie, swoich zainteresowaniach i ulubionych graczach Lakers. Ten artykuł powinien szczególnie zaciekawić męską część fanów Jeziorowców. Miłej lektury!

Hej fani Lakers!

Jestem Deanna i chciałabym powiedzieć o paru rzeczach z racji tego, że sezon NBA w końcu wystartował. To było kilka szalonych tygodni. Lockout i to zniecierpliwienie przedłużającą się przerwą w rozgrywkach. Ale teraz, kiedy sezon trwa w najlepsze znowu mamy możliwość występu podczas meczów. Wspaniałym widokiem jest znowu zobaczyć podekscytowanych kibiców Lakers we własnej hali.

Będąc w Staples Center czuję się jak w domu! To jest mój drugi rok w drużynie dziewczyn Laker Girls. Jednym z najfajniejszych obrazków było zobaczenie nowych Rookies (zawodników występujących tu pierwszy sezon). Fajną sprawą jest to, że spędzamy w tym sezonie bardzo dużo czasu z dziewczynami z Laker Girls. To z racji częstych spotkań w Los Angeles. Prawie co drugą noc.

Wiele dziewczyn mieszka daleko od Staples Center, dlatego tracimy dużo czasu na dojazd. Na szczęście hala jest w centrum Los Angeles. Poza tym często odwiedzamy się w domach. Naprawdę jesteśmy ze sobą blisko związane.

Wszystkie pochodzimy z Południowej Kalifornii. Ja z Tracy mamy w tym regionie rodziny i przyjaciół. Tu chodziłyśmy do szkoły i pracowałyśmy. Ukończyłam Cal State University Fullerton.

Na dołączenie do dziewczyn zdecydowałam się, bo uznałam, że skoro taniec to moja pasja to muszę realizować się w tym kierunku. Ten zawód to spełnienie marzeń.

Moim ulubionym zawodnikiem Lakers jest Derek Fisher. Ulubiona piosenka do tańczenia to Shook Me All Night Long AC/DC. Postać animowana? Hmmm.... chyba Dee Dee z Laboratorium Dextera. Ulubiona marka odzieżowa to Anthropologie a aktorka to Natalie Portman.

Poniżej jeszcze kilka wyborów:

Miejsca wypoczynku: Yosemite

Zwierzę: pies

Deser: Jagody

Aktor: Edward Norton

Super bohater: Kapitan Ameryka

Samochód: Dodge Challenger

Kolor: żółty

Gra: Left 4 Dead

Fani Lakers! Wspierajcie drużynę przez cały sezon. Nie mogę już doczekać się następnego spotkania. Goooo Lakers!

Deanna :) 

[źródło: Lakers.com]

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Warriors5725.69501
2Nuggets5428.65931
3Blazers5329.64643
4Rockets5329.64641
5Jazz5032.61071
6Thunder4933.59885
7Spurs4834.58593
8Clippers4834.58591