2

Kontuzja tego kalibru oznacza, że Cousins najprawdopodobniej w ogóle nie zagra w sezonie 2019/2020 i być może w ogóle nie zobaczymy go w barwach Lakers, bo podpisał tylko jednoroczny kontrakt. Kontuzja ACL krótko po tym jak miał zerwanego achillesa nie wróży też dobrze jego przyszłej karierze w NBA. Poniższe video przedstawia moment, w którym DeMarcus doznał kontuzji. Trudno dopatrzyć się tam kontaktu z innym zawodnikiem.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02