2

Kontuzja tego kalibru oznacza, że Cousins najprawdopodobniej w ogóle nie zagra w sezonie 2019/2020 i być może w ogóle nie zobaczymy go w barwach Lakers, bo podpisał tylko jednoroczny kontrakt. Kontuzja ACL krótko po tym jak miał zerwanego achillesa nie wróży też dobrze jego przyszłej karierze w NBA. Poniższe video przedstawia moment, w którym DeMarcus doznał kontuzji. Trudno dopatrzyć się tam kontaktu z innym zawodnikiem.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers4914.7780.01
2Clippers4420.6885.51
3Nuggets4322.6627.01
4Jazz4123.6418.51
5Thunder4024.6259.53
6Rockets4024.6259.51
7Mavericks4027.59711.01
8Grizzlies3233.49218.01