2

Kontuzja tego kalibru oznacza, że Cousins najprawdopodobniej w ogóle nie zagra w sezonie 2019/2020 i być może w ogóle nie zobaczymy go w barwach Lakers, bo podpisał tylko jednoroczny kontrakt. Kontuzja ACL krótko po tym jak miał zerwanego achillesa nie wróży też dobrze jego przyszłej karierze w NBA. Poniższe video przedstawia moment, w którym DeMarcus doznał kontuzji. Trudno dopatrzyć się tam kontaktu z innym zawodnikiem.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers4112.7740.03
2Nuggets3817.6914.01
3Clippers3718.6735.02
4Jazz3618.6675.54
5Rockets3520.6367.02
6Thunder3322.6009.01
7Mavericks3322.6009.01
8Grizzlies2827.50914.01