1

Nick Young postanowił nie wykorzystywać opcji gracza zawartej w swoim kontrakcie i przetestować tegoroczny rynek wolnych agentów. Zrezygnował tym samym z ewentualnych 5,6 milionów, o które opiewała jego umowa z Lakers. W minionym sezonie Swaggy P notował średnio 13.2 punktów, 1.0 asystę i 2.3 zbiórki na mecz.

 

Póki co chętnych na zakontraktowanie Nicka Younga nie ma zbyt wielu, bowiem żadna drużyna nie wyraziła nim specjalnego zainteresowania. Niski skrzydłowy Jeziorowców zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem już 1 lipca.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Lakers5219.7320.01
2Clippers4923.6813.52
3Nuggets4627.6307.03
4Rockets4428.6118.53
5Thunder4428.6118.51
6Jazz4428.6118.51
7Mavericks4332.57311.02
8Blazers3539.47318.53