1

Nick Young postanowił nie wykorzystywać opcji gracza zawartej w swoim kontrakcie i przetestować tegoroczny rynek wolnych agentów. Zrezygnował tym samym z ewentualnych 5,6 milionów, o które opiewała jego umowa z Lakers. W minionym sezonie Swaggy P notował średnio 13.2 punktów, 1.0 asystę i 2.3 zbiórki na mecz.

 

Póki co chętnych na zakontraktowanie Nicka Younga nie ma zbyt wielu, bowiem żadna drużyna nie wyraziła nim specjalnego zainteresowania. Niski skrzydłowy Jeziorowców zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem już 1 lipca.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Jazz5220.7220.02
2Suns5121.7081.03
3Nuggets4725.6535.01
4Clippers4725.6535.02
5Mavericks4230.58310.01
6Blazers4230.58310.01
7Lakers4230.58310.05
8Grizzlies3834.52814.01