1

Nick Young postanowił nie wykorzystywać opcji gracza zawartej w swoim kontrakcie i przetestować tegoroczny rynek wolnych agentów. Zrezygnował tym samym z ewentualnych 5,6 milionów, o które opiewała jego umowa z Lakers. W minionym sezonie Swaggy P notował średnio 13.2 punktów, 1.0 asystę i 2.3 zbiórki na mecz.

 

Póki co chętnych na zakontraktowanie Nicka Younga nie ma zbyt wielu, bowiem żadna drużyna nie wyraziła nim specjalnego zainteresowania. Niski skrzydłowy Jeziorowców zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem już 1 lipca.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02