1

Nick Young postanowił nie wykorzystywać opcji gracza zawartej w swoim kontrakcie i przetestować tegoroczny rynek wolnych agentów. Zrezygnował tym samym z ewentualnych 5,6 milionów, o które opiewała jego umowa z Lakers. W minionym sezonie Swaggy P notował średnio 13.2 punktów, 1.0 asystę i 2.3 zbiórki na mecz.

 

Póki co chętnych na zakontraktowanie Nicka Younga nie ma zbyt wielu, bowiem żadna drużyna nie wyraziła nim specjalnego zainteresowania. Niski skrzydłowy Jeziorowców zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem już 1 lipca.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns379.8040.07
2Warriors3513.7293.03
3Grizzlies3317.6606.01
4Jazz3018.6258.02
5Mavericks2821.57110.51
6Nuggets2621.55311.53
7Timberwolves2423.51113.52
8Clippers2525.50014.02