1

Managment Los Angeles Lakers wykazuje się niezwykłą pewnością siebie w sprawie ewentualnego pozyskania niskiego skrzydłowego Indiany Pacers, Paula George'a. O transferze byłego zawodnika uniwersytetu Fresno State głośno jest już od dłuższego czasu. Jego umowa z zespołem z Indianapolis wygasa wraz z końcem przyszłego sezonu i stanie się on tym samym wolnym agentem. Źródła donoszą, że do Kalifornii może trafić jednak już tego lata.

Po nieudanym występie Pacers w tegorocznych Play-Offs Paul George ewidentnie sprawiał wrażenie podirytowanego. Numer 10 draftu z 2010 roku jest liderem swojego zespołu ze średnią 23.7 punków na mecz (28.0 w postseason). Na przełomie całej kariery notuje wynik 18.0 ppg. Bez wątpienia zawodnik tego pokroju byłby solidnym wzmocnieniem 16-krotnym mistrzów NBA.

- Lakers są dość pewni siebie i tkwią w przekonaniu, że są w stanie pozyskać Paula George'a w 2018 roku, nie zależnie czy pozostanie w Indianie, czy zostanie wymieniony gdzie indziej - informuje Adrian Wojnarowski.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu Internet obiegło zdjęcie Paula George'a, trenującego między innymi z Juliusem Randle'm, silnym skrzydłowym Jeziorowców.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Suns6418.7800.01
2Grizzlies5626.6838.01
3Warriors5329.64611.05
4Mavericks5230.63412.04
5Jazz4933.59815.01
6Nuggets4834.58516.01
7Timberwolves4636.56118.01
8Pelicans3646.43928.02