1

Managment Los Angeles Lakers wykazuje się niezwykłą pewnością siebie w sprawie ewentualnego pozyskania niskiego skrzydłowego Indiany Pacers, Paula George'a. O transferze byłego zawodnika uniwersytetu Fresno State głośno jest już od dłuższego czasu. Jego umowa z zespołem z Indianapolis wygasa wraz z końcem przyszłego sezonu i stanie się on tym samym wolnym agentem. Źródła donoszą, że do Kalifornii może trafić jednak już tego lata.

Po nieudanym występie Pacers w tegorocznych Play-Offs Paul George ewidentnie sprawiał wrażenie podirytowanego. Numer 10 draftu z 2010 roku jest liderem swojego zespołu ze średnią 23.7 punków na mecz (28.0 w postseason). Na przełomie całej kariery notuje wynik 18.0 ppg. Bez wątpienia zawodnik tego pokroju byłby solidnym wzmocnieniem 16-krotnym mistrzów NBA.

- Lakers są dość pewni siebie i tkwią w przekonaniu, że są w stanie pozyskać Paula George'a w 2018 roku, nie zależnie czy pozostanie w Indianie, czy zostanie wymieniony gdzie indziej - informuje Adrian Wojnarowski.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu Internet obiegło zdjęcie Paula George'a, trenującego między innymi z Juliusem Randle'm, silnym skrzydłowym Jeziorowców.

Logowanie
Konferencja zachodnia
WP%GBSeriaDW
1Jazz5220.7220.02
2Suns5121.7081.03
3Nuggets4725.6535.01
4Clippers4725.6535.02
5Mavericks4230.58310.01
6Blazers4230.58310.01
7Lakers4230.58310.05
8Grizzlies3834.52814.01