Strona główna > Sezony

Sezon 2007/2008

POPRZEDNIE SEZONY: 1948/1949 | 1949/1950 | 1950/1951 | 1951/1952 | 1952/1953 | 1953/1954 | 1954/1955 | 1955/1956 | 1956/1957 | 1957/1958 | 1958/1959 | 1959/1960 | 1960/1961 | 1961/1962 | 1962/1963 | 1963/1964 | 1964/1965 | 1965/1966 | 1966/1967 | 1967/1968 | 1968/1969 | 1969/1970 | 1970/1971 | 1971/1972 | 1972/1973 | 1973/1974 | 1974/1975 | 1975/1976 | 1976/1977 | 1977/1978 | 1978/1979 | 1979/1980 | 1980/1981 | 1981/1982 | 1982/1983 | 1983/1984 | 1984/1985 | 1985/1986 | 1986/1987 | 1987/1988 | 1988/1989 | 1989/1990 | 1990/1991 | 1991/1992 | 1992/1993 | 1993/1994 | 1994/1995 | 1995/1996 | 1996/1997 | 1997/1998 | 1998/1999 | 1999/2000 | 2000/2001 | 2001/2002 | 2002/2003 | 2003/2004 | 2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 |

Podsumowanie

Lakers Logo
Bilans: 57-25, pierwsze miejsce w Pacific Division

Trener: Phil Jackson (57-25)

Asystenci: Jim Cleamons, Frank Hamblen, Kurt Rambis, Brian Shaw

Generalny manager: Mitch Kupchak

Hala: STAPLES Center ▪ Widownia: 778 877

Playoffs:
2-4 z Boston Celtics (Finał NBA)
4-1 z San Antonio Spurs (Finał Konferencji Zachodniej)
4-2 z Utah Jazz (Druga runda)
4-0 z Denver Nuggets (Pierwsza runda)

Skład Los Angeles Lakers na sezon 2007/2008

Nr Zawodnik Pozycja Wzrost Waga Data urodzenia Narodowość College/Szkoła średnia
3ArizaTrevor ArizaSF203 cm91 kg01/01/1970USACalifornia – Los Angeles
54BrownKwame BrownPF/C211 cm110 kg10/03/1982USAGlynn Academy
24BryantKobe BryantSG198 cm91 kg23/08/1978USALower Merion HS (PA)
17BynumAndrew BynumC213 cm129 kg01/01/1970USASt. Joseph HS (NJ)
43CookBrian CookPF208 cm109 kg04/12/1980USAIllinois
1CrittentonJavaris CrittentonPG196 cm90 kg01/01/1970USAGeorgia Tech
6EvansMaurice EvansSG/SF196 cm100 kg08/11/1978USATexas
5FarmarJordan FarmarPG188 cm82 kg30/11/1986USACalifornia – Los Angeles
2FisherDerek FisherPG185 cm91 kg09/08/1974USAArkansas at Little Rock
16GasolPau GasolPF/C213 cm103 kg06/07/1980HiszpaniaBarcelona, Hiszpania
11KarlCoby KarlSG196 cm93 kg06/03/1983USABoise State
28MbengaD.J. MbengaC213 cm111 kg01/01/1970BelgiaKinshasa, Kongo
31MihmChris MihmC213 cm120 kg01/01/1970USATexas
14NewbleIra NewbleSG/SF201 cm109 kg01/01/1970USAMiami
7OdomLamar OdomSF/PF208 cm100 kg06/11/1979USARhode Island
10RadmanovicVladimir RadmanovicSF206 cm93 kg01/01/1970SerbiaTrebinje Srpska–Bih
21TuriafRonny TuriafPF/C208 cm111 kg01/01/1970FrancjaGonzaga
18VujacicSasha VujacicSG201 cm93 kg08/03/1984SłoweniaMaribor, Słowenia
4WaltonLuke WaltonSF203 cm111 kg01/01/1970USAArizona

Trevor Ariza — Pozyskany z Orlando Magic (20/11/2007)
Kwame Brown — Wytransferowany do Memphis Grizzlies (1/2/2008)
Brian Cook — Wytransferowany do Orlando Magic (20/11/2007)
Javaris Crittenton — Wytransferowany do Memphis Grizzlies (1/2/2008)
Maurice Evans — Wytransferowany do Orlando Magic (20/11/2007)
Pau Gasol — Pozyskany z Memphis Grizzlies (1/2/2008)
Ira Newble — Zatrudniony jako wolny agent (21/3/2008)

Skład Los Angeles Lakers na sezon 2007/2008

Średnie statystyki:

ZAWODNIK G GS MPG FG% 3P% FT% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
ArizaTrevor Ariza24318.0 0.524 0.333 0.683 1.0 2.5 3.5 1.5 1.08 0.33 0.8 1.5 6.5
BrownKwame Brown231422.2 0.515 0.000 0.406 1.3 4.4 5.7 1.2 0.70 0.78 1.6 2.5 5.7
BryantKobe Bryant828238.9 0.459 0.361 0.840 1.1 5.1 6.3 5.4 1.84 0.49 3.1 2.8 28.3
BynumAndrew Bynum352528.8 0.636 0.000 0.695 3.0 7.2 10.2 1.7 0.34 2.06 1.5 2.8 13.1
CookBrian Cook6211.5 0.190 0.200 1.000 0.7 1.0 1.7 0.5 0.33 0.00 0.7 1.0 2.3
CrittentonJavaris Crittenton2207.8 0.491 0.333 0.679 0.3 0.6 1.0 0.9 0.32 0.00 1.0 0.5 3.3
EvansMaurice Evans7013.6 0.321 0.143 0.800 0.6 0.7 1.3 1.7 0.71 0.14 0.0 1.4 4.4
FarmarJordan Farmar82020.6 0.461 0.371 0.679 0.5 1.8 2.2 2.9 0.94 0.06 1.3 1.3 9.1
FisherDerek Fisher828227.4 0.436 0.406 0.883 0.3 1.8 2.1 2.9 1.05 0.04 1.1 2.3 11.7
GasolPau Gasol272733.9 0.589 0.000 0.789 2.3 5.6 7.8 3.5 0.52 1.56 1.6 2.0 18.8
KarlCoby Karl1704.1 0.346 0.308 0.800 0.2 0.6 0.8 0.5 0.24 0.12 0.3 0.2 1.8
MbengaD.J. Mbenga2607.5 0.492 0.000 0.400 0.6 1.0 1.6 0.2 0.15 0.62 0.3 1.5 2.5
MihmChris Mihm23512.1 0.337 0.000 0.667 1.2 2.1 3.3 0.7 0.13 0.61 0.7 1.7 3.6
NewbleIra Newble605.2 0.375 0.500 0.000 1.0 0.8 1.8 0.5 0.17 0.17 0.5 0.8 1.2
OdomLamar Odom777737.9 0.525 0.274 0.698 2.5 8.1 10.6 3.5 0.97 0.94 2.0 2.9 14.2
RadmanovicVladimir Radmanovic654122.8 0.454 0.406 0.800 0.9 2.4 3.3 1.9 0.71 0.18 1.1 2.3 8.4
TuriafRonny Turiaf782118.7 0.475 0.000 0.753 1.2 2.7 3.9 1.6 0.36 1.38 0.9 2.6 6.6
VujacicSasha Vujacic72017.8 0.453 0.437 0.835 0.3 1.9 2.1 1.0 0.50 0.07 0.7 1.5 8.8
WaltonLuke Walton743123.4 0.450 0.333 0.706 1.1 2.8 3.9 2.9 0.81 0.26 1.4 1.8 7.2

Sumy statystyk:

ZAWODNIK G GS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
ArizaTrevor Ariza24343355-1055-1541-60255984362681836156
BrownKwame Brown231451153-1030-026-64311011322816183758132
BryantKobe Bryant82823193775-1690150-415623-74294422516442151402572272323
BynumAndrew Bynum35251009189-2970-082-1181052513566112725298460
CookBrian Cook62694-212-104-446103204614
CrittentonJavaris Crittenton22017226-531-319-28714211970221172
EvansMaurice Evans70959-281-712-15459125101031
FarmarJordan Farmar8201691291-631114-30753-7839144183234775108105749
FisherDerek Fisher82822249339-777112-276166-1882414617023986390188956
GasolPau Gasol2727915196-3330-1116-147611502119514424454508
KarlCoby Karl170699-264-138-10311149425430
MbengaD.J. Mbenga26019530-610-04-10152641641683864
MihmChris Mihm23527832-950-018-2728497716314174082
NewbleIra Newble60313-81-20-06511311357
OdomLamar Odom77772921417-79531-113229-32819662281827275721552221094
RadmanovicVladimir Radmanovic65411482199-43895-23452-6556159215122461273147545
TuriafRonny Turiaf78211459188-3960-2140-186952113061282810872199516
VujacicSasha Vujacic7201282218-481118-27076-91191351547336552107630
WaltonLuke Walton74311730215-47828-8477-109852062912186019100133535

Średnie statystyki zespołu:

G MIN FG% FT% 3P% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
Lakers82197800.476 0.769 0.378 11.0 33.2 44.1 24.4 8.0 5.3 13.6 20.6 108.6
Rywale82197800.445 0.752 0.362 12.0 30.7 42.8 21.9 7.7 4.5 13.7 22.6 101.3

Sumy statystyk zespołu:

G MIN FGM-A FTM-A 3PM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
Lakers82197803248-68181746-2270662-1751898272236202003654438111816918904
Rywale82197803127-70221501-1995554-1531988252135091793634368112418508309

Stroje Lakers w sezonie 2007/2008

Lakers Jerseys 2001-?

 

Lakers.pl on Facebook

Polub nasz profil:

Logowanie / Rejestracja

Zapamiętaj

REKLAMA

Konferencja Zachodnia

TeamWP%GBSeriaDW
1Warriors6715.8170.0W136-531-10
2Spurs6121.7446.0L331-1030-11
3Rockets5527.67112.0W130-1125-16
4Clippers5131.62216.0W729-1222-19
5Jazz5131.62216.0W229-1222-19
6Thunder4735.57320.0L128-1319-22
7Grizzlies4339.52424.0L224-1719-22
8Trail Blazers4141.50026.0L125-1616-25
Zobacz pełną tabelę

Ostatnie komentarze użytkowników

zawisz: Lonzo MVP SL! Kuzma MVP Final games! Dobrze zaczyna się dziać w LAL!

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: on 18/7/17

marekpic: byłoby super, aczkolwiek niczego nie można być pewnym jeśli chodzi o zmienność zawodników nba

Lakers pewni pozyskania Paula George'a Komentarz opublikowany: on 20/5/17

marekpic: Lonzo Ball jest dobry ale mamy przecież Russela, więc jeśli Boston weźmie Fultza, to lepszym wyborem byłby jednak Josh Jackson, Lakers nie ma obrony a Jackson idealnie pasowałby u nas jako rim protector, chyba że Boston wybiorą Jacksona, to my bierzemy Fultza, lub lakers oddadzą Russela w jakiejś wymianie, to wtedy wybór Balla jest jak najbardziej na miejscu

Kontrowersje wokół Lonzo Balla Komentarz opublikowany: on 20/5/17