Strona główna > Sezony

Sezon 2003/2004

POPRZEDNIE SEZONY: 1948/1949 | 1949/1950 | 1950/1951 | 1951/1952 | 1952/1953 | 1953/1954 | 1954/1955 | 1955/1956 | 1956/1957 | 1957/1958 | 1958/1959 | 1959/1960 | 1960/1961 | 1961/1962 | 1962/1963 | 1963/1964 | 1964/1965 | 1965/1966 | 1966/1967 | 1967/1968 | 1968/1969 | 1969/1970 | 1970/1971 | 1971/1972 | 1972/1973 | 1973/1974 | 1974/1975 | 1975/1976 | 1976/1977 | 1977/1978 | 1978/1979 | 1979/1980 | 1980/1981 | 1981/1982 | 1982/1983 | 1983/1984 | 1984/1985 | 1985/1986 | 1986/1987 | 1987/1988 | 1988/1989 | 1989/1990 | 1990/1991 | 1991/1992 | 1992/1993 | 1993/1994 | 1994/1995 | 1995/1996 | 1996/1997 | 1997/1998 | 1998/1999 | 1999/2000 | 2000/2001 | 2001/2002 | 2002/2003 | 2003/2004 | 2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 |

Podsumowanie

Lakers Logo
Bilans: 56-26, pierwsze miejsce w Pacific Division

Trener: Phil Jackson (56-26)

Asystenci: Jim Cleamons, Frank Hamblen, Kurt Rambis, Tex Winter

Generalny manager: Mitch Kupchak

Hala: STAPLES Center ▪ Widownia: 777 657

Playoffs:
1-4 z Detroit Pistons (Finał NBA)
4-2 z Minnesota Timberwolves (Finał Konferencji Zachodniej)
4-2 z San Antonio Spurs (Druga runda)
4-1 z Houston Rockets (Pierwsza runda)

Skład Los Angeles Lakers na sezon 2003/2004

Nr Zawodnik Pozycja Wzrost Waga Data urodzenia Narodowość College/Szkoła średnia
8BryantKobe BryantSG198 cm91 kg23/08/1978USALower Merion HS (PA)
1CarterMaurice CarterSG196 cm95 kg12/10/1976USALouisiana State
7CookBrian CookPF208 cm109 kg04/12/1980USAIllinois
2FisherDerek FisherPG185 cm91 kg09/08/1974USAArkansas at Little Rock
17FoxRick FoxSF201 cm104 kg01/01/1970KanadaNorth Carolina
3GeorgeDevean GeorgeSF203 cm100 kg01/01/1970USAAugsburg College (MN)
54GrantHorace GrantPF208 cm98 kg04/07/1965USAClemson
11MaloneKarl MalonePF206 cm113 kg01/01/1970USALouisiana Tech
14MedvedenkoStanislav MedvedenkoPF208 cm113 kg04/04/1979UkrainaKarapyshi, Ukraina
34O'NealShaquille O'NealC216 cm136 kg06/03/1972USALouisiana State
12PargoJannero PargoPG188 cm77 kg01/01/1970USAArkansas
20PaytonGary PaytonPG193 cm82 kg01/01/1970USAOregon State
21RushKareem RushSG198 cm98 kg01/01/1970USAMissouri
9RussellBryon RussellSF201 cm102 kg01/01/1970USACalifornia State
31SampsonJamal SampsonPF211 cm107 kg01/01/1970USACalifornia
5UdokaIme UdokaSG198 cm98 kg09/08/1977USAPortland State
4WaltonLuke WaltonSF203 cm111 kg01/01/1970USAArizona

Skład Los Angeles Lakers na sezon 2003/2004

Średnie statystyki:

ZAWODNIK G GS MPG FG% 3P% FT% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
BryantKobe Bryant656437.6 0.438 0.327 0.852 1.6 3.9 5.5 5.1 1.72 0.43 2.6 2.7 24.0
CarterMaurice Carter4012.5 0.357 0.333 0.917 0.0 0.8 0.8 0.5 0.00 0.00 1.5 1.2 5.5
CookBrian Cook35212.6 0.475 0.000 0.750 0.9 2.0 2.9 0.6 0.46 0.46 0.5 1.8 4.4
FisherDerek Fisher82321.6 0.352 0.291 0.797 0.4 1.5 1.9 2.3 1.26 0.05 1.0 1.4 7.1
FoxRick Fox383422.3 0.392 0.246 0.733 0.8 1.9 2.7 2.6 0.76 0.11 1.3 2.6 4.8
GeorgeDevean George824823.8 0.408 0.349 0.760 1.1 3.0 4.0 1.4 0.99 0.46 1.1 2.3 7.4
GrantHorace Grant551020.1 0.411 0.000 0.722 1.4 2.8 4.2 1.3 0.44 0.38 0.5 1.3 4.1
MaloneKarl Malone424232.7 0.482 0.000 0.747 1.5 7.3 8.7 3.9 1.19 0.48 2.5 2.8 13.2
MedvedenkoStanislav Medvedenko683821.2 0.441 0.000 0.767 2.2 2.9 5.0 0.8 0.56 0.26 0.9 2.8 8.3
O'NealShaquille O'Neal676736.8 0.584 0.000 0.490 3.7 7.8 11.5 2.9 0.51 2.48 2.9 3.4 21.5
PargoJannero Pargo1304.8 0.375 0.500 0.000 0.0 0.5 0.5 0.8 0.15 0.00 0.9 0.4 1.1
PaytonGary Payton828234.5 0.471 0.333 0.714 0.9 3.3 4.2 5.5 1.17 0.23 1.8 2.1 14.6
RushKareem Rush721517.3 0.440 0.348 0.596 0.3 1.1 1.3 0.8 0.46 0.28 0.7 1.5 6.4
RussellBryon Russell72113.1 0.402 0.384 0.769 0.4 1.6 2.0 1.0 0.44 0.17 0.5 1.5 4.0
SampsonJamal Sampson10213.0 0.478 0.000 0.583 2.3 2.9 5.2 0.7 0.20 0.40 0.6 1.6 2.9
UdokaIme Udoka407.0 0.333 0.000 0.500 0.2 1.0 1.2 0.5 0.50 0.25 0.8 0.8 2.0
WaltonLuke Walton72210.1 0.425 0.333 0.705 0.5 1.2 1.8 1.6 0.39 0.11 0.6 1.0 2.4

Sumy statystyk:

ZAWODNIK G GS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
BryantKobe Bryant65642447516-117871-217454-533103256359330112281711761557
CarterMaurice Carter40505-141-311-120332006522
CookBrian Cook35244267-1410-521-2831701012016161764155
FisherDerek Fisher8231769203-57652-179122-15330122152187103479115580
FoxRick Fox383484673-18615-6122-302973102982944899183
GeorgeDevean George82481951233-57165-18673-9687245332112813888189604
GrantHorace Grant5510110692-2240-139-54791542337124212970223
MaloneKarl Malone42421373193-4000-1168-225613063671635020103116554
MedvedenkoStanislav Medvedenko68381442237-5370-389-11614819534357381859191563
O'NealShaquille O'Neal67672464554-9480-0331-676246523769196341661952251439
PargoJannero Pargo130636-162-40-0066112012514
PaytonGary Payton82822825482-102455-165180-2527227034244996191511691199
RushKareem Rush72151244190-43248-13831-5220779759332048109459
RussellBryon Russell72194598-24443-11250-653211414671321237110289
SampsonJamal Sampson10213011-230-07-1223295272461629
UdokaIme Udoka40283-90-12-4145221338
WaltonLuke Walton72273065-15313-3931-4439881271132884470174

Średnie statystyki zespołu:

G MIN FG% FT% 3P% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
Lakers82198550.454 0.693 0.327 12.2 30.9 43.1 23.8 8.3 4.6 13.4 21.1 98.2
Rywale82198550.440 0.749 0.337 11.2 31.2 42.4 20.8 7.5 3.8 14.5 24.7 94.3

Sumy statystyk zespołu:

G MIN FGM-A FTM-A 3PM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
Lakers82198553028-66761631-2352365-11151001253535361948682379109617328052
Rywale82198552920-66401472-1964420-1247922255834801708616308118620237732

Stroje Lakers w sezonie 2003/2004

Lakers Jerseys 2001-?

 

Lakers.pl on Facebook

Polub nasz profil:

Logowanie / Rejestracja

Zapamiętaj

REKLAMA

Konferencja Zachodnia

TeamWP%GBSeriaDW
1Warriors6715.8170.0W136-531-10
2Spurs6121.7446.0L331-1030-11
3Rockets5527.67112.0W130-1125-16
4Clippers5131.62216.0W729-1222-19
5Jazz5131.62216.0W229-1222-19
6Thunder4735.57320.0L128-1319-22
7Grizzlies4339.52424.0L224-1719-22
8Trail Blazers4141.50026.0L125-1616-25
Zobacz pełną tabelę

Ostatnie komentarze użytkowników

DJMbenga: LBJ W LAKERSACH - TO ZASŁUGUJE NA NEWS

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: 2 tygodnie, 3 dni temu

DJMbenga: LBJ i PG w Lakersach - forum ożywa :D

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: 2 tygodnie, 5 days temu

DJMbenga: Lonzo Ball - 2 skład Rookie.

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: on 6/6/18