Strona główna > Sezony

Sezon 2001/2002

POPRZEDNIE SEZONY: 1948/1949 | 1949/1950 | 1950/1951 | 1951/1952 | 1952/1953 | 1953/1954 | 1954/1955 | 1955/1956 | 1956/1957 | 1957/1958 | 1958/1959 | 1959/1960 | 1960/1961 | 1961/1962 | 1962/1963 | 1963/1964 | 1964/1965 | 1965/1966 | 1966/1967 | 1967/1968 | 1968/1969 | 1969/1970 | 1970/1971 | 1971/1972 | 1972/1973 | 1973/1974 | 1974/1975 | 1975/1976 | 1976/1977 | 1977/1978 | 1978/1979 | 1979/1980 | 1980/1981 | 1981/1982 | 1982/1983 | 1983/1984 | 1984/1985 | 1985/1986 | 1986/1987 | 1987/1988 | 1988/1989 | 1989/1990 | 1990/1991 | 1991/1992 | 1992/1993 | 1993/1994 | 1994/1995 | 1995/1996 | 1996/1997 | 1997/1998 | 1998/1999 | 1999/2000 | 2000/2001 | 2001/2002 | 2002/2003 | 2003/2004 | 2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 |

Podsumowanie

Lakers Logo
Bilans: 58-24, drugie miejsce w Pacific Division

Trener: Phil Jackson (58-24)

Asystenci: Jim Cleamons, Frank Hamblen, Kurt Rambis, Tex Winter

Generalny manager: Mitch Kupchak

Hala: STAPLES Center ▪ Widownia: 778 877

Playoffs:
4-0 z New Jersey Nets (Finał NBA)
4-3 z Sacramento Kings (Finał Konferencji Zachodniej)
4-1 z San Antonio Spurs (Druga runda)
3-0 z Portland Trail Blazers (Pierwsza runda)

Skład Los Angeles Lakers na sezon 2001/2002

Nr Zawodnik Pozycja Wzrost Waga Data urodzenia Narodowość College/Szkoła średnia
8BryantKobe BryantSG198 cm91 kg23/08/1978USALower Merion HS (PA)
11CrispinJoe CrispinPG183 cm84 kg01/01/1970USAPennsylvania State
2FisherDerek FisherPG185 cm91 kg09/08/1974USAArkansas at Little Rock
17FoxRick FoxSF201 cm104 kg01/01/1970KanadaNorth Carolina
3GeorgeDevean GeorgeSF203 cm100 kg01/01/1970USAAugsburg College (MN)
5HorryRobert HorryPF206 cm100 kg01/01/1970USAAlabama
10HunterLindsey HunterPG188 cm77 kg03/12/1970USAJackson State
35MadsenMark MadsenPF206 cm107 kg01/01/1970USAStanford
6McCoyJelani McCoyC208 cm111 kg06/12/1977USACalifornia – Los Angeles
14MedvedenkoStanislav MedvedenkoPF208 cm113 kg04/04/1979UkrainaKarapyshi, Ukraina
34O'NealShaquille O'NealC216 cm136 kg06/03/1972USALouisiana State
12PenberthyMike PenberthyPG190 cm84 kg01/01/1970USAThe Master's College
23RichmondMitch RichmondSG196 cm98 kg01/01/1970USAKansas State
20ShawBrian ShawPG198 cm86 kg01/01/1970USACalifornia – Santa Barbara
52WalkerSamaki WalkerPF206 cm109 kg01/01/1970USALouisville

Skład Los Angeles Lakers na sezon 2001/2002

Średnie statystyki:

ZAWODNIK G GS MPG FG% 3P% FT% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
BryantKobe Bryant808038.3 0.469 0.250 0.829 1.4 4.1 5.5 5.5 1.48 0.44 2.8 2.9 25.2
CrispinJoe Crispin604.5 0.250 0.000 0.800 0.3 1.3 1.7 4.0 0.67 0.00 1.5 1.3 1.7
FisherDerek Fisher703428.2 0.411 0.413 0.847 0.2 1.9 2.1 2.6 0.94 0.13 0.9 1.7 11.2
FoxRick Fox828227.9 0.421 0.312 0.824 1.1 3.6 4.7 3.5 0.82 0.26 1.6 3.0 7.9
GeorgeDevean George82121.5 0.411 0.371 0.675 1.0 2.7 3.7 1.4 0.87 0.51 0.8 2.3 7.1
HorryRobert Horry812426.4 0.398 0.374 0.783 1.6 4.3 5.9 2.9 0.95 1.10 1.1 2.6 6.8
HunterLindsey Hunter824719.7 0.382 0.380 0.500 0.2 1.3 1.5 1.6 0.80 0.23 0.7 1.5 5.8
MadsenMark Madsen59511.0 0.452 0.000 0.648 1.5 1.2 2.7 0.7 0.27 0.22 0.4 1.8 2.8
McCoyJelani McCoy2105.0 0.571 0.000 0.250 0.4 0.8 1.2 0.3 0.00 0.24 0.4 0.7 1.2
MedvedenkoStanislav Medvedenko71610.3 0.477 0.000 0.661 1.2 1.0 2.2 0.6 0.41 0.15 0.6 1.7 4.7
O'NealShaquille O'Neal676636.1 0.579 0.000 0.555 3.5 7.2 10.7 3.0 0.61 2.04 2.6 3.0 27.2
PenberthyMike Penberthy304.0 0.500 0.000 0.750 0.0 0.7 0.7 0.7 0.67 0.00 0.0 0.0 1.7
RichmondMitch Richmond64211.1 0.405 0.290 0.955 0.1 1.4 1.5 0.9 0.28 0.09 0.6 1.0 4.1
ShawBrian Shaw58010.9 0.353 0.330 0.692 0.3 1.6 1.9 1.5 0.43 0.05 0.6 0.7 2.9
WalkerSamaki Walker696324.0 0.512 0.000 0.667 1.9 5.1 7.0 0.9 0.41 1.28 0.8 2.5 6.7

Sumy statystyk:

ZAWODNIK G GS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
BryantKobe Bryant80803064749-159733-132488-589112329441438118352232282019
CrispinJoe Crispin60273-120-44-5281024409810
FisherDerek Fisher70341974274-666144-34994-1111513114618166962121786
FoxRick Fox82822288255-60565-20870-85902993892836721132244645
GeorgeDevean George8211763215-52366-17885-12678225303111714266190581
HorryRobert Horry81242138183-46076-203108-138130349479232778988208550
HunterLindsey Hunter82471615187-49079-20820-4018103121129661955120473
MadsenMark Madsen59564966-1460-235-54897316244161322104167
McCoyJelani McCoy21010512-210-02-88172570581426
MedvedenkoStanislav Medvedenko716731145-3040-441-62857315843291142119331
O'NealShaquille O'Neal67662419712-12290-1398-717235480715200411371711991822
PenberthyMike Penberthy30121-20-03-4022220005
RichmondMitch Richmond642710100-24718-6242-4449094571864061260
ShawBrian Shaw58063261-17329-8818-261993112892533243169
WalkerSamaki Walker69631656187-3650-086-12912935248164288853170460

Średnie statystyki zespołu:

G MIN FG% FT% 3P% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
Lakers82197800.461 0.699 0.354 12.5 31.8 44.3 23.0 7.6 5.8 12.1 22.2 101.3
Rywale82197800.424 0.761 0.317 12.4 30.8 43.2 20.0 7.1 4.3 13.4 23.0 94.1

Sumy statystyk zespołu:

G MIN FGM-A FTM-A 3PM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
Lakers82197803150-68391494-2138510-1439102226073629188262547899518238304
Rywale82197802872-67771577-2072399-12591016252635421643586352110018887720

Stroje Lakers w sezonie 2001/2002

Lakers Jerseys 2001-?

 

Lakers.pl on Facebook

Polub nasz profil:

Logowanie / Rejestracja

Zapamiętaj

REKLAMA

Konferencja Zachodnia

TeamWP%GBSeriaDW
1Warriors6715.8170.0W136-531-10
2Spurs6121.7446.0L331-1030-11
3Rockets5527.67112.0W130-1125-16
4Clippers5131.62216.0W729-1222-19
5Jazz5131.62216.0W229-1222-19
6Thunder4735.57320.0L128-1319-22
7Grizzlies4339.52424.0L224-1719-22
8Trail Blazers4141.50026.0L125-1616-25
Zobacz pełną tabelę

Ostatnie komentarze użytkowników

DJMbenga: Otóż nie :D

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: 2 tygodnie temu

zawisz: Lonzo MVP SL! Kuzma MVP Final games! Dobrze zaczyna się dziać w LAL!

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: on 18/7/17

marekpic: byłoby super, aczkolwiek niczego nie można być pewnym jeśli chodzi o zmienność zawodników nba

Lakers pewni pozyskania Paula George'a Komentarz opublikowany: on 20/5/17