Strona główna > Sezony

Sezon 1993/1994

POPRZEDNIE SEZONY: 1948/1949 | 1949/1950 | 1950/1951 | 1951/1952 | 1952/1953 | 1953/1954 | 1954/1955 | 1955/1956 | 1956/1957 | 1957/1958 | 1958/1959 | 1959/1960 | 1960/1961 | 1961/1962 | 1962/1963 | 1963/1964 | 1964/1965 | 1965/1966 | 1966/1967 | 1967/1968 | 1968/1969 | 1969/1970 | 1970/1971 | 1971/1972 | 1972/1973 | 1973/1974 | 1974/1975 | 1975/1976 | 1976/1977 | 1977/1978 | 1978/1979 | 1979/1980 | 1980/1981 | 1981/1982 | 1982/1983 | 1983/1984 | 1984/1985 | 1985/1986 | 1986/1987 | 1987/1988 | 1988/1989 | 1989/1990 | 1990/1991 | 1991/1992 | 1992/1993 | 1993/1994 | 1994/1995 | 1995/1996 | 1996/1997 | 1997/1998 | 1998/1999 | 1999/2000 | 2000/2001 | 2001/2002 | 2002/2003 | 2003/2004 | 2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 |

Podsumowanie

Lakers Logo
Bilans: 33-49, piąte miejsce w Pacific Division

Trener: Randy Pfund (28-39), Magic Johnson (5-10)

Asystenci: Bill Bertka, Larry Drew, Chet Kammerer, Michael Cooper

Generalny manager: Jerry West

Hala: Great Western Forum ▪ Widownia: 545 915

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1993/1994

Nr Zawodnik Pozycja Wzrost Waga Data urodzenia Narodowość College/Szkoła średnia
31BowieSam BowieC216 cm107 kg01/01/1970USAKentucky
41CampbellElden CampbellC211 cm98 kg01/01/1970USAClemson
8ChristieDoug ChristieSG198 cm91 kg09/05/1970USAPepperdine
12DivacVlade DivacC211 cm110 kg03/02/1968SerbiaBelgrad, Serbia
53EdwardsJames EdwardsC213 cm102 kg01/01/1970USAWashington
40HarveyAntonio HarveyPF211 cm102 kg06/07/1970USAPfeiffer
23JordanReggie JordanSG193 cm88 kg01/01/1970USANew Mexico State
24LynchGeorge LynchSF203 cm99 kg03/09/1970USANorth Carolina
1PeelerAnthony PeelerSG193 cm94 kg01/01/1970USAMissouri
18RambisKurt RambisPF203 cm97 kg01/01/1970USASanta Clara
26SchayesDanny SchayesC211 cm107 kg10/05/1959USASyracuse
34SmithTony SmithSG190 cm84 kg01/01/1970USAMarquette
3ThreattSedale ThreattPG188 cm79 kg10/09/1961USAWest Virginia Institute of Technology
9Van ExelNick Van ExelPG185 cm77 kg01/01/1970USACincinnati
7WilsonTrevor WilsonSF201 cm95 kg01/01/1970USACalifornia – Los Angeles
42WorthyJames WorthyPF206 cm102 kg01/01/1970USANorth Carolina

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1993/1994

Średnie statystyki:

ZAWODNIK G GS MPG FG% 3P% FT% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
BowieSam Bowie25722.2 0.436 0.250 0.867 1.1 4.2 5.2 1.9 0.16 1.12 1.7 2.6 8.9
CampbellElden Campbell767429.6 0.462 0.000 0.689 2.2 4.6 6.8 1.1 0.84 1.92 1.3 3.2 12.3
ChristieDoug Christie653423.3 0.434 0.328 0.697 1.4 2.2 3.6 2.1 1.37 0.43 2.2 2.9 10.3
DivacVlade Divac797334.0 0.506 0.191 0.686 3.6 7.2 10.8 3.9 1.16 1.42 2.4 3.6 14.2
EdwardsJames Edwards45210.4 0.464 0.000 0.684 0.2 1.2 1.4 0.5 0.09 0.07 0.7 2.0 4.7
HarveyAntonio Harvey2769.1 0.367 0.000 0.462 1.0 1.2 2.2 0.2 0.30 0.70 0.6 1.4 2.6
JordanReggie Jordan23011.3 0.427 0.500 0.686 2.0 0.9 2.9 1.1 0.61 0.22 0.6 1.1 5.4
LynchGeorge Lynch714624.8 0.508 0.000 0.596 3.1 2.7 5.8 1.4 1.44 0.38 1.2 2.5 9.6
PeelerAnthony Peeler303030.8 0.430 0.222 0.803 1.6 2.0 3.6 3.1 1.43 0.27 2.0 3.1 14.1
RambisKurt Rambis50112.7 0.518 0.000 0.648 1.7 2.1 3.8 0.6 0.44 0.46 0.5 1.8 3.3
SchayesDanny Schayes13010.2 0.368 0.000 0.800 1.2 1.5 2.6 0.6 0.38 0.15 0.7 1.4 2.8
SmithTony Smith733122.2 0.441 0.320 0.714 1.5 1.2 2.7 2.0 0.81 0.19 1.0 1.8 8.8
ThreattSedale Threatt812028.1 0.482 0.152 0.890 0.3 1.5 1.9 4.2 1.36 0.23 1.3 2.3 11.9
Van ExelNick Van Exel818033.3 0.394 0.338 0.781 0.6 2.4 2.9 5.8 1.05 0.10 1.8 1.9 13.6
WilsonTrevor Wilson5425.2 0.487 0.000 0.520 2.4 3.2 5.6 2.4 1.00 0.20 1.2 3.4 10.2
WorthyJames Worthy80220.0 0.406 0.288 0.741 0.6 1.7 2.3 1.9 0.56 0.23 1.2 1.0 10.2

Sumy statystyk:

ZAWODNIK G GS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
BowieSam Bowie25755675-1721-472-8327104131474284365223
CampbellElden Campbell76742253373-8080-2188-273167352519866414698241934
ChristieDoug Christie65341515244-56239-119145-208931422351368928140186672
DivacVlade Divac79732685453-8959-47208-303282569851307921121912881123
EdwardsJames Edwards45246978-1680-054-7911546522433090210
HarveyAntonio Harvey27624729-790-012-262633595819173970
JordanReggie Jordan23025944-1032-435-51462167261451426125
LynchGeorge Lynch71461762291-5730-599-166220190410961022787177681
PeelerAnthony Peeler3030923176-40914-6357-714861109944385993423
RambisKurt Rambis50163559-1140-146-71841051893222232689164
SchayesDanny Schayes13013314-380-08-1015193485291836
SmithTony Smith73311617272-61716-5085-11910689195148591476128645
ThreattSedale Threatt81202278411-8525-33138-1552812515334411019106186965
Van ExelNick Van Exel81802700413-1049123-364150-192471912384668581451541099
WilsonTrevor Wilson5412619-390-013-25121628125161751
WorthyJames Worthy8021597340-83832-111100-1354813318115445189780812

Średnie statystyki zespołu:

G MIN FG% FT% 3P% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
Lakers82197550.450 0.717 0.300 15.4 26.9 42.2 24.2 9.2 5.6 14.6 22.9 100.4
Rywale82197550.476 0.717 0.000 15.7 30.9 46.5 26.4 8.1 5.2 16.4 20.2 104.7

Sumy statystyk zespołu:

G MIN FGM-A FTM-A 3PM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
Lakers82197553291-73161410-1967241-8031260220434641983751461119718778233
Rywale82197553337-70081683-2346228-01284253338172163664427134416598585

Stroje Lakers w sezonie 1993/1994

Lakers Jerseys 1978-1999

 

Lakers.pl on Facebook

Polub nasz profil:

Logowanie / Rejestracja

Zapamiętaj

REKLAMA

Konferencja Zachodnia

TeamWP%GBSeriaDW
1Warriors6715.8170.0W136-531-10
2Spurs6121.7446.0L331-1030-11
3Rockets5527.67112.0W130-1125-16
4Clippers5131.62216.0W729-1222-19
5Jazz5131.62216.0W229-1222-19
6Thunder4735.57320.0L128-1319-22
7Grizzlies4339.52424.0L224-1719-22
8Trail Blazers4141.50026.0L125-1616-25
Zobacz pełną tabelę

Ostatnie komentarze użytkowników

DJMbenga: Otóż nie :D

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: 1 tydzień, 3 dni temu

zawisz: Lonzo MVP SL! Kuzma MVP Final games! Dobrze zaczyna się dziać w LAL!

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: on 18/7/17

marekpic: byłoby super, aczkolwiek niczego nie można być pewnym jeśli chodzi o zmienność zawodników nba

Lakers pewni pozyskania Paula George'a Komentarz opublikowany: on 20/5/17