Strona główna > Sezony

Sezon 1991/1992

POPRZEDNIE SEZONY: 1948/1949 | 1949/1950 | 1950/1951 | 1951/1952 | 1952/1953 | 1953/1954 | 1954/1955 | 1955/1956 | 1956/1957 | 1957/1958 | 1958/1959 | 1959/1960 | 1960/1961 | 1961/1962 | 1962/1963 | 1963/1964 | 1964/1965 | 1965/1966 | 1966/1967 | 1967/1968 | 1968/1969 | 1969/1970 | 1970/1971 | 1971/1972 | 1972/1973 | 1973/1974 | 1974/1975 | 1975/1976 | 1976/1977 | 1977/1978 | 1978/1979 | 1979/1980 | 1980/1981 | 1981/1982 | 1982/1983 | 1983/1984 | 1984/1985 | 1985/1986 | 1986/1987 | 1987/1988 | 1988/1989 | 1989/1990 | 1990/1991 | 1991/1992 | 1992/1993 | 1993/1994 | 1994/1995 | 1995/1996 | 1996/1997 | 1997/1998 | 1998/1999 | 1999/2000 | 2000/2001 | 2001/2002 | 2002/2003 | 2003/2004 | 2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 |

Podsumowanie

Lakers Logo
Bilans: 43-39, szóste miejsce w Pacific Division

Trener: Mike Dunleavy (43-39)

Asystenci: Bill Bertka, Jim Eyen, Randy Pfund

Generalny manager: Jerry West

Hala: Great Western Forum ▪ Widownia: 699 240

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1991/1992

Nr Zawodnik Pozycja Wzrost Waga Data urodzenia Narodowość College/Szkoła średnia
BrownChucky BrownF201 cm97 kg01/01/1970USANorth Carolina State
CalipDemetrius CalipG185 cm75 kg01/01/1970USAMichigan
41CampbellElden CampbellC211 cm98 kg01/01/1970USAClemson
12DivacVlade DivacC211 cm110 kg03/02/1968SerbiaBelgrad, Serbia
45GreenA.C. GreenPF206 cm100 kg04/10/1963USAOregon State
HaleyJack HaleyF208 cm109 kg01/01/1970USACalifornia – Los Angeles
OwensKeith OwensF201 cm102 kg01/01/1970USACalifornia – Los Angeles
PerkinsSam PerkinsF206 cm107 kg01/01/1970USANorth Carolina
RobinsonCliff RobinsonF206 cm100 kg01/01/1970USASouthern California
4ScottByron ScottSG190 cm88 kg01/01/1970USAArizona State
34SmithTony SmithSG190 cm84 kg01/01/1970USAMarquette
SparrowRory SparrowG188 cm79 kg12/06/1958USAVillanova
TeagleTerry TeagleG196 cm88 kg10/04/1960USABaylor
3ThreattSedale ThreattPG188 cm79 kg10/09/1961USAWest Virginia Institute of Technology
42WorthyJames WorthyPF206 cm102 kg01/01/1970USANorth Carolina

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1991/1992

Średnie statystyki:

ZAWODNIK G GS MPG FG% 3P% FT% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
BrownChucky Brown3610.6 0.466 0.000 0.610 0.8 1.3 2.1 0.6 0.25 0.19 0.8 1.1 3.8
CalipDemetrius Calip78.3 0.222 0.200 0.667 0.1 0.6 0.7 1.7 0.14 0.00 0.7 1.1 1.6
CampbellElden Campbell814723.2 0.448 0.000 0.619 1.9 3.3 5.2 0.7 0.65 1.96 0.9 2.5 7.1
DivacVlade Divac361827.2 0.495 0.263 0.768 2.4 4.4 6.9 1.7 1.53 0.97 2.4 3.2 11.2
GreenA.C. Green825335.4 0.476 0.214 0.744 3.7 5.6 9.3 1.4 1.11 0.44 1.4 1.7 13.6
HaleyJack Haley498.0 0.369 0.000 0.483 0.6 1.3 1.9 0.1 0.14 0.16 0.5 1.5 1.6
OwensKeith Owens204.0 0.281 0.000 0.800 0.4 0.3 0.8 0.1 0.25 0.20 0.1 0.6 1.3
PerkinsSam Perkins6337.0 0.450 0.217 0.817 3.0 5.8 8.8 2.2 1.02 0.98 1.3 3.0 16.5
RobinsonCliff Robinson98.7 0.407 0.000 0.875 0.8 1.3 2.1 1.0 0.56 0.00 0.8 0.4 3.2
ScottByron Scott828232.7 0.458 0.344 0.838 0.9 2.9 3.8 2.8 1.28 0.34 1.5 1.7 14.9
SmithTony Smith63013.0 0.399 0.000 0.653 0.5 0.7 1.2 1.7 0.62 0.13 0.8 1.4 4.4
SparrowRory Sparrow4211.2 0.399 0.154 0.615 0.1 0.6 0.6 1.9 0.29 0.12 0.7 1.3 3.0
TeagleTerry Teagle8219.5 0.452 0.250 0.766 1.1 1.1 2.2 1.4 0.80 0.11 1.4 1.8 10.7
ThreattSedale Threatt828237.4 0.489 0.323 0.831 0.5 2.6 3.1 7.2 2.05 0.20 2.2 2.8 15.1
WorthyJames Worthy545439.0 0.447 0.209 0.814 1.8 3.8 5.6 4.7 1.41 0.43 2.4 1.6 19.9

Sumy statystyk:

ZAWODNIK G GS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
BrownChucky Brown3638155-1180-325-4129477623972741135
CalipDemetrius Calip7584-181-52-314512105811
CampbellElden Campbell81471876220-4910-2138-223155268423595315973203578
DivacVlade Divac3618979157-3175-1986-1128716024760553588114405
GreenA.C. Green82532902382-80312-56340-45730645676211791361111411116
HaleyJack Haley4939431-840-014-29316495778257576
OwensKeith Owens20809-320-08-10871535421126
PerkinsSam Perkins632332361-80315-69304-3721923645561416462831921041
RobinsonCliff Robinson97811-270-17-8712199507429
ScottByron Scott82822679460-100554-157244-29174236310226105281191401218
SmithTony Smith630820113-2830-1149-753145761093985091275
SparrowRory Sparrow4247157-1432-138-1332427791253155124
TeagleTerry Teagle821602364-8051-4151-1979192183113669114148880
ThreattSedale Threatt82823070509-104120-62202-24343210253593168161822311240
WorthyJames Worthy54542108450-10079-43166-204982073052527623127891075

Średnie statystyki zespołu:

G MIN FG% FT% 3P% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
Lakers82198300.456 0.766 0.267 14.1 26.8 40.9 22.0 9.2 4.9 13.3 18.8 100.4
Rywale82198300.480 0.762 0.000 15.0 29.1 44.1 26.5 7.2 4.7 15.3 22.3 101.5

Sumy statystyk zespołu:

G MIN FGM-A FTM-A 3PM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
Lakers82198303183-69771744-2278119-4451156219633521803756400108915438229
Rywale82198303408-70951329-1744174-01234238436182173594389125618318319

Stroje Lakers w sezonie 1991/1992

Lakers Jerseys 1978-1999

 

Lakers.pl on Facebook

Polub nasz profil:

Logowanie / Rejestracja

Zapamiętaj

REKLAMA

Konferencja Zachodnia

TeamWP%GBSeriaDW
1Warriors6715.8170.0W136-531-10
2Spurs6121.7446.0L331-1030-11
3Rockets5527.67112.0W130-1125-16
4Clippers5131.62216.0W729-1222-19
5Jazz5131.62216.0W229-1222-19
6Thunder4735.57320.0L128-1319-22
7Grizzlies4339.52424.0L224-1719-22
8Trail Blazers4141.50026.0L125-1616-25
Zobacz pełną tabelę

Ostatnie komentarze użytkowników

zawisz: Lonzo MVP SL! Kuzma MVP Final games! Dobrze zaczyna się dziać w LAL!

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: on 18/7/17

marekpic: byłoby super, aczkolwiek niczego nie można być pewnym jeśli chodzi o zmienność zawodników nba

Lakers pewni pozyskania Paula George'a Komentarz opublikowany: on 20/5/17

marekpic: Lonzo Ball jest dobry ale mamy przecież Russela, więc jeśli Boston weźmie Fultza, to lepszym wyborem byłby jednak Josh Jackson, Lakers nie ma obrony a Jackson idealnie pasowałby u nas jako rim protector, chyba że Boston wybiorą Jacksona, to my bierzemy Fultza, lub lakers oddadzą Russela w jakiejś wymianie, to wtedy wybór Balla jest jak najbardziej na miejscu

Kontrowersje wokół Lonzo Balla Komentarz opublikowany: on 20/5/17