Strona główna > Sezony

Sezon 1987/1988

POPRZEDNIE SEZONY: 1948/1949 | 1949/1950 | 1950/1951 | 1951/1952 | 1952/1953 | 1953/1954 | 1954/1955 | 1955/1956 | 1956/1957 | 1957/1958 | 1958/1959 | 1959/1960 | 1960/1961 | 1961/1962 | 1962/1963 | 1963/1964 | 1964/1965 | 1965/1966 | 1966/1967 | 1967/1968 | 1968/1969 | 1969/1970 | 1970/1971 | 1971/1972 | 1972/1973 | 1973/1974 | 1974/1975 | 1975/1976 | 1976/1977 | 1977/1978 | 1978/1979 | 1979/1980 | 1980/1981 | 1981/1982 | 1982/1983 | 1983/1984 | 1984/1985 | 1985/1986 | 1986/1987 | 1987/1988 | 1988/1989 | 1989/1990 | 1990/1991 | 1991/1992 | 1992/1993 | 1993/1994 | 1994/1995 | 1995/1996 | 1996/1997 | 1997/1998 | 1998/1999 | 1999/2000 | 2000/2001 | 2001/2002 | 2002/2003 | 2003/2004 | 2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 |

Podsumowanie

Lakers Logo
Bilans: 62-20, pierwsze miejsce w Pacific Division

Trener: Pat Riley (62-20)

Asystenci: Bill Bertka, Randy Pfund

Generalny manager: Jerry West

Hala: The Forum ▪ Widownia: 714 477

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1987/1988

Nr Zawodnik Pozycja Wzrost Waga Data urodzenia Narodowość College/Szkoła średnia
Abdul-JabbarKareem Abdul-JabbarC218 cm102 kg01/01/1970USACalifornia – Los Angeles
CampbellTony CampbellF201 cm98 kg07/05/1962USAOhio State
CooperMichael CooperG196 cm77 kg01/01/1970USANew Mexico
45GreenA.C. GreenPF206 cm100 kg04/10/1963USAOregon State
32JohnsonMagic JohnsonPG203 cm98 kg01/01/1970USAMichigan State
LampJeff LampG198 cm88 kg09/03/1959USAVirginia
MatthewsWes MatthewsG185 cm77 kg01/01/1970USAWisconsin
31RambisKurt RambisPF203 cm97 kg01/01/1970USASanta Clara
4ScottByron ScottSG190 cm88 kg01/01/1970USAArizona State
SmrekMike SmrekC213 cm113 kg01/01/1970USACanisius College
ThompsonBilly ThompsonF201 cm88 kg01/12/1963USALouisville
ThompsonMychal ThompsonC208 cm103 kg01/01/1970USAMinnesota
TolbertRay TolbertF206 cm102 kg10/09/1958USAIndiana
WagnerMilt WagnerG196 cm84 kg01/01/1970USALouisville
42WorthyJames WorthyPF206 cm102 kg01/01/1970USANorth Carolina

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1987/1988

Średnie statystyki:

ZAWODNIK G GS MPG FG% 3P% FT% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
Abdul-JabbarKareem Abdul-Jabbar8028.9 0.532 0.000 0.762 1.5 4.5 6.0 1.7 0.60 1.15 2.0 2.7 14.6
CampbellTony Campbell1318.6 0.564 0.333 0.718 0.6 1.5 2.1 1.2 0.85 0.15 2.0 3.2 11.0
CooperMichael Cooper6129.4 0.392 0.320 0.858 0.8 2.9 3.7 4.7 1.08 0.43 1.7 2.2 8.7
GreenA.C. Green826432.1 0.503 0.000 0.773 3.0 5.7 8.7 1.1 1.06 0.55 1.5 2.5 11.4
JohnsonMagic Johnson727036.6 0.492 0.196 0.853 1.2 5.0 6.2 11.9 1.58 0.18 3.7 2.0 19.6
LampJeff Lamp32.3 0.000 0.000 1.000 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00 0.00 0.0 0.3 0.7
MatthewsWes Matthews5113.8 0.460 0.233 0.831 0.3 1.0 1.3 2.7 0.49 0.06 1.4 1.3 5.7
RambisKurt Rambis702012.1 0.548 0.000 0.785 1.5 2.4 3.8 0.8 0.56 0.19 0.8 1.5 4.0
ScottByron Scott818137.6 0.527 0.346 0.858 0.9 3.2 4.1 4.1 1.91 0.33 2.0 2.5 21.7
SmrekMike Smrek488.8 0.427 0.000 0.667 0.6 1.2 1.8 0.2 0.15 0.88 0.6 2.2 2.8
ThompsonBilly Thompson94.2 0.231 0.000 0.800 0.2 0.8 1.0 0.1 0.11 0.00 0.7 1.2 1.6
ThompsonMychal Thompson8025.1 0.512 0.000 0.634 2.5 3.6 6.1 0.8 0.47 0.99 1.4 3.1 11.6
TolbertRay Tolbert145.9 0.571 0.000 0.769 0.6 0.8 1.4 0.4 0.21 0.21 0.8 1.0 3.0
WagnerMilt Wagner409.5 0.422 0.200 0.897 0.1 0.6 0.7 1.5 0.15 0.10 0.6 1.1 3.8
WorthyJames Worthy757235.4 0.531 0.125 0.796 1.7 3.3 5.0 3.9 0.96 0.73 2.1 2.3 19.7

Sumy statystyk:

ZAWODNIK G GS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
Abdul-JabbarKareem Abdul-Jabbar802308480-9030-1205-26911836047813548921592161165
CampbellTony Campbell1324257-1011-328-3981927151122641143
CooperMichael Cooper611793189-48257-17897-113501782282896626101136532
GreenA.C. Green82642636322-6400-2293-379245465710938745120204937
JohnsonMagic Johnson72702637490-99611-56417-48988361449858114132691471408
LampJeff Lamp370-00-02-2000000012
MatthewsWes Matthews51706114-2487-3054-651650661382536965289
RambisKurt Rambis7020845102-1860-073-9310316526854391359103277
ScottByron Scott81813048710-134862-179272-31776257333335155271612041754
SmrekMike Smrek4842144-1030-044-66275885874230105132
ThompsonBilly Thompson9383-130-08-1027911061114
ThompsonMychal Thompson802007370-7220-3185-292198291489663879113251925
TolbertRay Tolbert148216-280-010-1391120533111442
WagnerMilt Wagner4038062-1472-1026-294242861642242152
WorthyJames Worthy75722655617-11612-16242-30412924537428972551551751478

Średnie statystyki zespołu:

G MIN FG% FT% 3P% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
Lakers82198050.505 0.789 0.297 13.1 30.4 43.5 28.6 8.2 4.9 16.1 20.9 112.8
Rywale82198050.476 0.761 0.000 14.3 27.4 41.8 26.8 8.9 4.8 15.2 23.7 107.0

Sumy statystyk zespołu:

G MIN FGM-A FTM-A 3PM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
Lakers82198053576-70781956-2480142-4781073249135642347672404131817159250
Rywale82198053551-74671538-2020131-01175224934242200732390124619408771

Stroje Lakers w sezonie 1987/1988

Lakers Jerseys 1978-1999

 

Lakers.pl on Facebook

Polub nasz profil:

Logowanie / Rejestracja

Zapamiętaj

REKLAMA

Konferencja Zachodnia

TeamWP%GBSeriaDW
1Warriors6715.8170.0W136-531-10
2Spurs6121.7446.0L331-1030-11
3Rockets5527.67112.0W130-1125-16
4Clippers5131.62216.0W729-1222-19
5Jazz5131.62216.0W229-1222-19
6Thunder4735.57320.0L128-1319-22
7Grizzlies4339.52424.0L224-1719-22
8Trail Blazers4141.50026.0L125-1616-25
Zobacz pełną tabelę

Ostatnie komentarze użytkowników

zawisz: Lonzo MVP SL! Kuzma MVP Final games! Dobrze zaczyna się dziać w LAL!

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: on 18/7/17

marekpic: byłoby super, aczkolwiek niczego nie można być pewnym jeśli chodzi o zmienność zawodników nba

Lakers pewni pozyskania Paula George'a Komentarz opublikowany: on 20/5/17

marekpic: Lonzo Ball jest dobry ale mamy przecież Russela, więc jeśli Boston weźmie Fultza, to lepszym wyborem byłby jednak Josh Jackson, Lakers nie ma obrony a Jackson idealnie pasowałby u nas jako rim protector, chyba że Boston wybiorą Jacksona, to my bierzemy Fultza, lub lakers oddadzą Russela w jakiejś wymianie, to wtedy wybór Balla jest jak najbardziej na miejscu

Kontrowersje wokół Lonzo Balla Komentarz opublikowany: on 20/5/17