Strona główna > Sezony

Sezon 1970/1971

POPRZEDNIE SEZONY: 1948/1949 | 1949/1950 | 1950/1951 | 1951/1952 | 1952/1953 | 1953/1954 | 1954/1955 | 1955/1956 | 1956/1957 | 1957/1958 | 1958/1959 | 1959/1960 | 1960/1961 | 1961/1962 | 1962/1963 | 1963/1964 | 1964/1965 | 1965/1966 | 1966/1967 | 1967/1968 | 1968/1969 | 1969/1970 | 1970/1971 | 1971/1972 | 1972/1973 | 1973/1974 | 1974/1975 | 1975/1976 | 1976/1977 | 1977/1978 | 1978/1979 | 1979/1980 | 1980/1981 | 1981/1982 | 1982/1983 | 1983/1984 | 1984/1985 | 1985/1986 | 1986/1987 | 1987/1988 | 1988/1989 | 1989/1990 | 1990/1991 | 1991/1992 | 1992/1993 | 1993/1994 | 1994/1995 | 1995/1996 | 1996/1997 | 1997/1998 | 1998/1999 | 1999/2000 | 2000/2001 | 2001/2002 | 2002/2003 | 2003/2004 | 2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 |

Podsumowanie

Lakers Logo
Bilans: 48-34, pierwsze miejsce w Pacific Division

Trener: Joe Mullaney (48-34)

Generalny manager: Fred Schaus

Hala: The Forum ▪ Widownia: 566 108

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1970/1971

Nr Zawodnik Pozycja Wzrost Waga Data urodzenia Narodowość College/Szkoła średnia
22BaylorElgin BaylorF196 cm102 kg01/01/1970USASeattle
13ChamberlainWilt ChamberlainC216 cm113 kg01/01/1970USAKansas
EricksonKeith EricksonF196 cm88 kg01/01/1970USACalifornia – Los Angeles
GoodrichGail GoodrichG185 cm77 kg01/01/1970USACalifornia – Los Angeles
HairstonHappy HairstonF201 cm102 kg01/01/1970USANew York
HetzelFred HetzelF203 cm100 kg01/01/1970USADavidson College
KillumErnie KillumG190 cm82 kg11/06/1948USAStetson
MccarterWillie MccarterG190 cm79 kg01/01/1970USADrake
McmillianJim McmillianF196 cm98 kg11/03/1948USAColumbia
RileyPat RileyG193 cm93 kg01/01/1970USAKentucky
RobersonRick RobersonC206 cm105 kg07/07/1947USACincinnati
TresvantJohn TresvantF201 cm98 kg06/11/1939USASeattle
WestJerry WestG188 cm79 kg01/01/1970USAWest Virginia

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1970/1971

Średnie statystyki:

ZAWODNIK G GS MPG FG% 3P% FT% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
BaylorElgin Baylor228.5 0.421 0.000 0.667 0.0 0.0 5.5 1.0 0.00 0.00 0.0 3.0 10.0
ChamberlainWilt Chamberlain8244.3 0.545 0.000 0.538 0.0 0.0 18.2 4.3 0.00 0.00 0.0 2.1 20.7
EricksonKeith Erickson7331.1 0.471 0.000 0.759 0.0 0.0 5.5 3.1 0.00 0.00 0.0 3.3 11.3
GoodrichGail Goodrich7935.5 0.475 0.000 0.770 0.0 0.0 3.3 4.8 0.00 0.00 0.0 3.3 17.5
HairstonHappy Hairston8036.5 0.466 0.000 0.782 0.0 0.0 10.0 2.1 0.00 0.00 0.0 3.2 18.6
HetzelFred Hetzel5910.4 0.434 0.000 0.779 0.0 0.0 2.5 0.6 0.00 0.00 0.0 1.7 4.8
KillumErnie Killum43.0 0.000 0.000 1.000 0.0 0.0 0.5 0.0 0.00 0.00 0.0 0.2 0.2
MccarterWillie Mccarter7618.0 0.417 0.000 0.597 0.0 0.0 1.6 1.7 0.00 0.00 0.0 2.0 7.1
McmillianJim Mcmillian8121.6 0.459 0.000 0.769 0.0 0.0 4.1 1.6 0.00 0.00 0.0 1.5 8.4
RileyPat Riley549.4 0.413 0.000 0.644 0.0 0.0 1.0 1.3 0.00 0.00 0.0 1.6 4.9
RobersonRick Roberson6514.0 0.415 0.000 0.615 0.0 0.0 4.7 0.7 0.00 0.00 0.0 1.9 5.2
TresvantJohn Tresvant88.2 0.514 0.000 0.700 0.0 0.0 2.9 1.2 0.00 0.00 0.0 1.4 5.4
WestJerry West6941.2 0.494 0.000 0.832 0.0 0.0 4.6 9.5 0.00 0.00 0.0 2.6 26.9

Sumy statystyk:

ZAWODNIK G GS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
BaylorElgin Baylor2578-190-04-600112000620
ChamberlainWilt Chamberlain823630668-12260-0360-6690014933520001741696
EricksonKeith Erickson732272369-7830-085-11200404223000241823
GoodrichGail Goodrich792808558-11740-0264-343002603800002581380
HairstonHappy Hairston802921574-12330-0337-431007971680002561485
HetzelFred Hetzel59613111-2560-060-77001493700099282
KillumErnie Killum4120-40-01-1002000011
MccarterWillie Mccarter761369247-5920-046-7700122126000152540
McmillianJim Mcmillian811747289-6290-0100-13000330133000122678
RileyPat Riley54506105-2540-056-8700547200084266
RobersonRick Roberson65909125-3010-088-1430030447000125338
TresvantJohn Tresvant86618-350-07-100023100001143
WestJerry West692845667-13510-0525-631003206550001801859

Średnie statystyki zespołu:

G MIN FG% FT% 3P% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
Lakers82197550.476 0.711 0.000 0.0 0.0 52.1 26.9 0.0 0.0 0.0 20.8 114.8
Rywale82197550.446 0.744 0.000 0.0 0.0 55.5 25.3 0.0 0.0 0.0 23.8 111.7

Sumy statystyk zespołu:

G MIN FGM-A FTM-A 3PM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
Lakers82197553739-78571933-27170-0004269220500017099411
Rywale82197553796-85111567-21070-0004552207800019519159

Stroje Lakers w sezonie 1970/1971

Lakers Jerseys 1967-1972

 

Lakers.pl on Facebook

Polub nasz profil:

Logowanie / Rejestracja

Zapamiętaj

REKLAMA

Konferencja Zachodnia

TeamWP%GBSeriaDW
1Warriors6715.8170.0W136-531-10
2Spurs6121.7446.0L331-1030-11
3Rockets5527.67112.0W130-1125-16
4Clippers5131.62216.0W729-1222-19
5Jazz5131.62216.0W229-1222-19
6Thunder4735.57320.0L128-1319-22
7Grizzlies4339.52424.0L224-1719-22
8Trail Blazers4141.50026.0L125-1616-25
Zobacz pełną tabelę

Ostatnie komentarze użytkowników

DJMbenga: Czas na najbardziej ekscytujący sezon NBA dla fanów Lakers od lat!! GO LAKERS

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: 6 days, 19 h temu

DJMbenga: LBJ W LAKERSACH - TO ZASŁUGUJE NA NEWS

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: on 2/7/18

DJMbenga: LBJ i PG w Lakersach - forum ożywa :D

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: on 30/6/18