Strona główna > Sezony

Sezon 1961/1962

POPRZEDNIE SEZONY: 1948/1949 | 1949/1950 | 1950/1951 | 1951/1952 | 1952/1953 | 1953/1954 | 1954/1955 | 1955/1956 | 1956/1957 | 1957/1958 | 1958/1959 | 1959/1960 | 1960/1961 | 1961/1962 | 1962/1963 | 1963/1964 | 1964/1965 | 1965/1966 | 1966/1967 | 1967/1968 | 1968/1969 | 1969/1970 | 1970/1971 | 1971/1972 | 1972/1973 | 1973/1974 | 1974/1975 | 1975/1976 | 1976/1977 | 1977/1978 | 1978/1979 | 1979/1980 | 1980/1981 | 1981/1982 | 1982/1983 | 1983/1984 | 1984/1985 | 1985/1986 | 1986/1987 | 1987/1988 | 1988/1989 | 1989/1990 | 1990/1991 | 1991/1992 | 1992/1993 | 1993/1994 | 1994/1995 | 1995/1996 | 1996/1997 | 1997/1998 | 1998/1999 | 1999/2000 | 2000/2001 | 2001/2002 | 2002/2003 | 2003/2004 | 2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 |

Podsumowanie

Lakers Logo
Bilans: 54-26, pierwsze miejsce w Western Division

Trener: Fred Schaus (54-26)

Generalny manager: Lou Mohs

Hala: Los Angeles Memorial Sports Arena ▪ Widownia: 190 321

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1961/1962

Nr Zawodnik Pozycja Wzrost Waga Data urodzenia Narodowość College/Szkoła średnia
22BaylorElgin BaylorF196 cm102 kg01/01/1970USASeattle
FelixRay FelixC211 cm100 kg10/12/1930USALong Island
HawkinsTom HawkinsF196 cm95 kg01/01/1970USANotre Dame
HundleyRod HundleyG193 cm84 kg01/01/1970USAWest Virginia
JolliffHowie JolliffF201 cm99 kg01/01/1970USAOhio
KrebsJim KrebsC203 cm104 kg08/09/1935USASouthern Methodist
LarussoRudy LarussoF201 cm100 kg11/11/1937USADartmouth
McneillBob McneillG185 cm77 kg01/01/1970USASaint Joseph's
SelvyFrank SelvyG189 cm82 kg09/11/1932USAFurman
SmithBobby SmithG193 cm86 kg01/01/1970USAWest Virginia
WestJerry WestG188 cm79 kg01/01/1970USAWest Virginia
YatesWayne YatesC203 cm107 kg07/11/1937USAMemphis

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1961/1962

Średnie statystyki:

ZAWODNIK G GS MPG FG% 3P% FT% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
BaylorElgin Baylor4844.4 0.428 0.000 0.754 0.0 0.0 18.6 4.6 0.00 0.00 0.0 3.2 38.2
FelixRay Felix8018.5 0.430 0.000 0.692 0.0 0.0 5.9 0.7 0.00 0.00 0.0 3.3 5.4
HawkinsTom Hawkins7924.1 0.411 0.000 0.644 0.0 0.0 6.5 1.2 0.00 0.00 0.0 3.1 9.1
HundleyRod Hundley7819.1 0.340 0.000 0.654 0.0 0.0 2.6 3.7 0.00 0.00 0.0 1.7 5.5
JolliffHowie Jolliff6417.1 0.411 0.000 0.526 0.0 0.0 6.0 1.2 0.00 0.00 0.0 2.7 3.9
KrebsJim Krebs7825.8 0.445 0.000 0.750 0.0 0.0 7.9 1.4 0.00 0.00 0.0 3.7 10.0
LarussoRudy Larusso8034.4 0.466 0.000 0.763 0.0 0.0 10.3 2.2 0.00 0.00 0.0 3.2 17.2
McneillBob Mcneill508.8 0.412 0.000 0.765 0.0 0.0 1.1 1.8 0.00 0.00 0.0 1.1 2.8
SelvyFrank Selvy7935.5 0.420 0.000 0.738 0.0 0.0 5.2 4.8 0.00 0.00 0.0 2.9 14.7
SmithBobby Smith32.3 0.000 0.000 0.000 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00 0.00 0.0 0.3 0.0
WestJerry West7541.2 0.445 0.000 0.769 0.0 0.0 7.9 5.4 0.00 0.00 0.0 2.3 30.8
YatesWayne Yates377.1 0.295 0.000 0.455 0.0 0.0 2.5 0.4 0.00 0.00 0.0 1.9 1.9

Sumy statystyk:

ZAWODNIK G GS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
BaylorElgin Baylor482129680-15880-0476-631008922220001551836
FelixRay Felix801478171-3980-090-1300047355000266432
HawkinsTom Hawkins791903289-7040-0143-2220051495000244721
HundleyRod Hundley781492173-5090-083-12700199290000129429
JolliffHowie Jolliff641094104-2530-041-780038376000175249
KrebsJim Krebs782012312-7010-0156-20800616110000290780
LarussoRudy Larusso802754516-11080-0342-448008281790002551374
McneillBob Mcneill5044156-1360-026-3400568900056138
SelvyFrank Selvy792806433-10320-0298-404004123810002321164
SmithBobby Smith370-10-00-0000000010
WestJerry West753087799-17950-0712-926005914020001732310
YatesWayne Yates3726331-1050-010-220094160007272

Średnie statystyki zespołu:

G MIN FG% FT% 3P% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
Lakers800.427 0.734 0.000 0.0 0.0 70.0 23.5 0.0 0.0 0.0 25.7 118.5
Rywale800.000 0.000 0.000 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 120.0

Sumy statystyk zespołu:

G MIN FGM-A FTM-A 3PM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
Lakers803552-83152378-32400-0005600187800020579482
Rywale800-00-00-0000000009600

Stroje Lakers w sezonie 1961/1962

Lakers Jerseys 1960-1967

 

Lakers.pl on Facebook

Polub nasz profil:

Logowanie / Rejestracja

Zapamiętaj

REKLAMA

Konferencja Zachodnia

TeamWP%GBSeriaDW
1Warriors6715.8170.0W136-531-10
2Spurs6121.7446.0L331-1030-11
3Rockets5527.67112.0W130-1125-16
4Clippers5131.62216.0W729-1222-19
5Jazz5131.62216.0W229-1222-19
6Thunder4735.57320.0L128-1319-22
7Grizzlies4339.52424.0L224-1719-22
8Trail Blazers4141.50026.0L125-1616-25
Zobacz pełną tabelę

Ostatnie komentarze użytkowników

DJMbenga: Otóż nie :D

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: 2 tygodnie temu

zawisz: Lonzo MVP SL! Kuzma MVP Final games! Dobrze zaczyna się dziać w LAL!

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: on 18/7/17

marekpic: byłoby super, aczkolwiek niczego nie można być pewnym jeśli chodzi o zmienność zawodników nba

Lakers pewni pozyskania Paula George'a Komentarz opublikowany: on 20/5/17