Strona główna > Sezony

Sezon 1955/1956

POPRZEDNIE SEZONY: 1948/1949 | 1949/1950 | 1950/1951 | 1951/1952 | 1952/1953 | 1953/1954 | 1954/1955 | 1955/1956 | 1956/1957 | 1957/1958 | 1958/1959 | 1959/1960 | 1960/1961 | 1961/1962 | 1962/1963 | 1963/1964 | 1964/1965 | 1965/1966 | 1966/1967 | 1967/1968 | 1968/1969 | 1969/1970 | 1970/1971 | 1971/1972 | 1972/1973 | 1973/1974 | 1974/1975 | 1975/1976 | 1976/1977 | 1977/1978 | 1978/1979 | 1979/1980 | 1980/1981 | 1981/1982 | 1982/1983 | 1983/1984 | 1984/1985 | 1985/1986 | 1986/1987 | 1987/1988 | 1988/1989 | 1989/1990 | 1990/1991 | 1991/1992 | 1992/1993 | 1993/1994 | 1994/1995 | 1995/1996 | 1996/1997 | 1997/1998 | 1998/1999 | 1999/2000 | 2000/2001 | 2001/2002 | 2002/2003 | 2003/2004 | 2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 |

Podsumowanie

Lakers Logo
Bilans: 33-39, drugie miejsce w Western Division

Trener: John Kundla (33-39)

Asystenci: Dave MacMillan

Generalny manager: George Mikan

Hala: Minneapolis Auditorium ▪ Widownia: 112 360

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1955/1956

Nr Zawodnik Pozycja Wzrost Waga Data urodzenia Narodowość College/Szkoła średnia
FeiereiselRon FeiereiselG190 cm84 kg06/08/1931USADePaul
GarmakerDick GarmakerG190 cm91 kg01/01/1970USAMinnesota
HitchLew HitchF203 cm91 kg01/01/1970USAKansas State
HoranJohnny HoranF203 cm86 kg01/01/1970USAUniveristy of Dayton
KalafatEd KalafatC198 cm111 kg01/01/1970USAMinnesota
LovelletteClyde LovelletteC206 cm106 kg07/09/2029USAKansas
MartinSlater MartinG178 cm77 kg01/01/1970USATexas
MencelChuck MencelG183 cm76 kg01/01/1970USAMinnesota
MikanGeorge MikanC208 cm111 kg01/01/1970USADePaul
MikkelsenVern MikkelsenF201 cm104 kg01/01/1970USAHamline
SchnittkerDick SchnittkerF196 cm91 kg01/01/1970USAOhio State
SkoogWhitey SkoogG180 cm82 kg02/11/2026USAMinnesota
WilliamsBob WilliamsF198 cm104 kg12/05/1931USAFlorida A&M

Skład Los Angeles Lakers na sezon 1955/1956

Średnie statystyki:

ZAWODNIK G GS MPG FG% 3P% FT% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
FeiereiselRon Feiereisel105.9 0.286 0.000 0.875 0.0 0.0 0.6 0.6 0.00 0.00 0.0 0.9 3.0
GarmakerDick Garmaker6812.8 0.370 0.000 0.806 0.0 0.0 1.9 1.5 0.00 0.00 0.0 1.9 5.7
HitchLew Hitch6916.4 0.400 0.000 0.758 0.0 0.0 4.1 1.1 0.00 0.00 0.0 1.2 4.2
HoranJohnny Horan194.9 0.286 0.000 0.909 0.0 0.0 0.5 0.1 0.00 0.00 0.0 1.1 1.8
KalafatEd Kalafat7222.8 0.359 0.000 0.738 0.0 0.0 6.1 1.8 0.00 0.00 0.0 3.3 8.0
LovelletteClyde Lovellette7135.5 0.434 0.000 0.721 0.0 0.0 14.0 2.3 0.00 0.00 0.0 3.5 21.5
MartinSlater Martin7239.4 0.358 0.000 0.833 0.0 0.0 3.6 6.2 0.00 0.00 0.0 2.8 13.2
MencelChuck Mencel6914.1 0.320 0.000 0.812 0.0 0.0 1.6 1.9 0.00 0.00 0.0 1.1 4.6
MikanGeorge Mikan3720.7 0.395 0.000 0.770 0.0 0.0 8.3 1.4 0.00 0.00 0.0 4.1 10.5
MikkelsenVern Mikkelsen7229.2 0.386 0.000 0.804 0.0 0.0 8.4 2.4 0.00 0.00 0.0 4.4 13.4
SchnittkerDick Schnittker7226.8 0.393 0.000 0.856 0.0 0.0 4.1 2.0 0.00 0.00 0.0 3.5 11.3
SkoogWhitey Skoog7232.1 0.398 0.000 0.803 0.0 0.0 4.0 3.5 0.00 0.00 0.0 3.2 11.6
WilliamsBob Williams208.7 0.457 0.000 0.533 0.0 0.0 2.7 0.3 0.00 0.00 0.0 1.8 3.3

Sumy statystyk:

ZAWODNIK G GS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
FeiereiselRon Feiereisel10598-280-014-160066000930
GarmakerDick Garmaker68870138-3730-0112-13900132104000127388
HitchLew Hitch69112994-2350-0100-132002837700085288
HoranJohnny Horan199312-420-010-11001020002134
KalafatEd Kalafat721639194-5400-0186-25200440130000236574
LovelletteClyde Lovellette712518594-13700-0338-469009921640002451526
MartinSlater Martin722838309-8630-0329-39500260445000202947
MencelChuck Mencel69973120-3750-078-960011013200074318
MikanGeorge Mikan37765148-3750-094-1220030853000153390
MikkelsenVern Mikkelsen722100317-8210-0328-40800608173000319962
SchnittkerDick Schnittker721930254-6470-0304-35500296142000253812
SkoogWhitey Skoog722311340-8540-0155-19300291255000232835
WilliamsBob Williams2017321-460-024-45005470003666

Średnie statystyki zespołu:

G MIN FG% FT% 3P% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG
Lakers720.388 0.786 0.000 0.0 0.0 57.4 23.5 0.0 0.0 0.0 27.5 99.3
Rywale720.000 0.000 0.000 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 100.2

Sumy statystyk zespołu:

G MIN FGM-A FTM-A 3PM-A OFF DEF REB AST STL BLK TO PF PTS
Lakers722541-65432066-26270-0004133168900019787148
Rywale720-00-00-0000000007214

 

Lakers.pl on Facebook

Polub nasz profil:

Logowanie / Rejestracja

Zapamiętaj

REKLAMA

Konferencja Zachodnia

TeamWP%GBSeriaDW
1Warriors6715.8170.0W136-531-10
2Spurs6121.7446.0L331-1030-11
3Rockets5527.67112.0W130-1125-16
4Clippers5131.62216.0W729-1222-19
5Jazz5131.62216.0W229-1222-19
6Thunder4735.57320.0L128-1319-22
7Grizzlies4339.52424.0L224-1719-22
8Trail Blazers4141.50026.0L125-1616-25
Zobacz pełną tabelę

Ostatnie komentarze użytkowników

zawisz: Lonzo MVP SL! Kuzma MVP Final games! Dobrze zaczyna się dziać w LAL!

Ingram w All-Rookie Second Team! Komentarz opublikowany: on 18/7/17

marekpic: byłoby super, aczkolwiek niczego nie można być pewnym jeśli chodzi o zmienność zawodników nba

Lakers pewni pozyskania Paula George'a Komentarz opublikowany: on 20/5/17

marekpic: Lonzo Ball jest dobry ale mamy przecież Russela, więc jeśli Boston weźmie Fultza, to lepszym wyborem byłby jednak Josh Jackson, Lakers nie ma obrony a Jackson idealnie pasowałby u nas jako rim protector, chyba że Boston wybiorą Jacksona, to my bierzemy Fultza, lub lakers oddadzą Russela w jakiejś wymianie, to wtedy wybór Balla jest jak najbardziej na miejscu

Kontrowersje wokół Lonzo Balla Komentarz opublikowany: on 20/5/17