Preseason: Lakers 104 - Warriors 95
2013-10-06 07:58:00 | autor: | Komentarze [13]

Tagi: preseason 2013, warriors

Już w pierwszym meczu przedsezonowym Lakers 2013/2014 okazali się być w czymś lepsi od zeszłorocznej ekipy, wobec której oczekiwania były znacznie wyższe. Jeziorowcy pokonali Golden State Warriors 104-95 i tym samym przerwali passę dziesięciu porażek z rzędu w meczach przedsezonowych (0-8 przed rokiem). Do wygranej poprowadził ich nieoczekiwanie walczący o kontrakt Xavier Henry, który zdobył aż 29 punktów (9/15 z gry, 9/11 z wolnych) i dołożył do tego 7 zbiórek. więcej...

Komentarze [13]

Wow, wygraliśmy mecz w preaseason! Już jesteśmy lepsi niż w ubiegłym roku. A serio, to nie ma co się zbytnio podniecać, bo to tylko mecze szkoleniowe.

olek99

Nie , no bo lepiej by było gdyby przegrali...

Nie o to chodzi. W ubiegłym roku przegrali wszystko i co, wyciągałeś wnioski po preaseason?To są mecze (na razie był jeden) czysto szkoleniowe, aby zgrać drużynę, sprawdzić potencjał zmienników itd, więc bez podniecania się.

olek99

No i czy ktoś się podnieca ? Nie wyciągnąłem żadnych wniosków ale , jest to dziwne gdy drużyna wygrywa mecz a na wielu forach komentarze podobne do twojego.Rok temu wszyscy pisali gdy przegrywali Lakers , "Co to ma być !?"

Po prostu warto wystrzegać się hurraoptymizmu, a z takim się dzisiaj spotkałem na wielu forach, także zagranicznych.

nevermind

Dobry mecz, bardzo cieszy wygrana zwłaszcza w preseason :) Rzut zza połowy wymiata :) Ja nie wiem jak ten nasz trener ogarnął tyle zawodników do zmiany? ;P

olek99

Hahaah właśnie, przez przerwę między sezonami zapomnieliśmy jak D'antoni lubi przeprowadzać zmiany. :D

pita

nie ma co panikować. Spokojnie, jeszcze się doczekamy rotacji 7-osobowej:)

iFilip

Można gdzieś obejrzeć/ściągnąć mecz?

djgregorio

Zwycięstwo jest zwycięstwem i nie należy chyba też umniejszać tego do nic znaczącego wydarzenia. Zwycięstwo jakby nie było buduje dobrą atmosferę w drużynie.
A sezpn będzie ciekawi mamy zawodników którzy chcą grać dla LA.

Kaebi

Meeks chyba juz w tym sezonie sie stoczy totalnie.Oczywiscie,nie pisze tak dlatego,ze dzisiaj mało pograł,ale on juz chyba jest tu spalony.CIągle ceglił,głupie straty,ogolnie beznadziejnie grał,a teraz jeszcze doszedl Young i pewnie Henry zostanie.

HORC

Ledwo jeden mecz i już jakieś dzikie niesnaski... Lakers osiągnęli taką klapę w stosunku do oczekiwań w tamtym sezonie, że ten jeden wygrany mecz stawia ich w dobrym świetle, zwłaszcza w kontekście zeszłorocznego 0-8. Tak, to mecze przedsezonowe i wynik nie ma znaczenia, ale zero po stronie wygranych o czymś świadczy. Nie wróżę kolejnego three-peatu na podstawie tej wygranej, ale wyjściowy styl gry to zmiana na lepsze. Tyle.